adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Sobota 28 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Magdalena Chróścielewska (Ziębaczewska)
Dołącz do nas: 
 
 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Dziś na zamkniętym posiedzeniu sejmowa komisja finansów publicznych dyskutowano o sytuacji spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Banki nie chcą płacić za ich problemy.

 • Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Trwają ostatnie prace nad ustawą o Radzie Dialogu Społecznego. Może ona wejść w życie jeszcze przed wakacjami. Rola rządu ma zostać ograniczona, a przewodnictwo w Radzie ma być rotacyjne. W dialog regionalny zostanie bardziej zaangażowany marszałek województwa.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • ADWOKAT
 • Magdalena Chróścielewska (Ziębaczewska)

  ADWOKAT

  Kancelaria Adwokacka

  ul.Kościuszki 98 lok. 5
  90-442 Łódź (Łódzkie)
  Telefon: 42 678 00 78
  Telefon komórkowy: 604 120 505
  Fax: 42 678 00 78
  Zakres usług:  

  • prawo cywilne i postępowanie cywilne

  • prawo karne i postępowanie karne

  • prawo rodzinne i opiekuńcze

  Chróścielewska (Ziębaczewska) Magdalena
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 7.00
  Ilość ocen: 38
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (38)
 • AniaT
  Niezwykle rzadko wystawiam jakiekolwiek opinie, ale p. Magdalena Chróścielewska zasługuje na dobre słowo jak mało który mecenas. Zaangażowana, empatyczna, zawsze gotowa, by udzielić pomocy i rozwiać wątpliwości. Podejmuje się nawet najtrudniejszych spraw i jest gotowa na każdą ewentualność, nie daje się zaskoczyć i dba o dobro klienta. Ze świecą szukać takich osób.
  Data dodania: 2015-02-21
  Ocena: 7/7
 • Izabella G
  Pani Mecenas Magdalena Ziębaczewska to najlepszy adwokat w Łodzi i człowiek o wielkim sercu . Mecenas bardzo przewidujący , profesjonalny, zawsze szukający wyjścia skutecznego z trudnej sytuacji . Potrafi błyskawicznie znaleźć rozwiązanie i tak pokierować , aby sukces był gwarantowany , nie obiecuje gruszek na wierzbie . W każdą sprawę zaangażowana maksymalnie . W moim przypadku , a był to bardzo trudny rozwód z orzekaniem o winie trwający 2.5 roku wygrała wszystko co było do wygrania - orzeczenie o winie , alimenty , ograniczenie władzy szlachetnemu tatusiowi . Była ze mną w każdej sytuacji , zawsze dostępna , natychmiast odpowiadała na pytania i radziła co w danym momencie muszę zrobić dla dobra swojego i synka . Zawdzięczam Pani Magdzie bardzo wiele , pomogła mi jako człowiek i adwokat , dała nadzieję na normalne życie , uwolniła od koszmaru . Słowa tu wypowiedziane nigdy nie oddadzą tego co dla nas zrobiła WIELKI CZŁOWIEK Z ZASADAMI . DZIĘKUJEMY PANI MAGDO . Iza G i Jaś.
  Data dodania: 2015-02-03
  Ocena: 7/7
 • Zdradzona
  Pani adwokat Magdalena Chróścielewska jest skuteczna i naprawdę niezastąpiona. Pomogła mi tam gdzie inni nie chcieli ze względu na pozycję mojego męża. A teraz widać kto miał rację! Mój ex niech płacze i płaci na mnie i na dzieci a chciał winę zrzucić na mnie. Nie znam adwokatów ale sądzę, że takiego zaangażowania w sprawę nie ma w żadnej Kancelarii. Jeszcze raz dziękuję Pani Mecenas. Jest Pani świetna.
  Data dodania: 2014-12-16
  Ocena: 7/7
 • Zuzanna
  Polecam Panią Mecenas wszystkim pokrzywdzonym "przez los". Bardzo mi pomogła w rozwodzie i w walce z moim mężem o dzieci. Poświęciła mi mnóstwo swojego czasu. Od początku do końca sprawy przewidywała wszystkie kroki mojego męża i skutecznie im zapobiegała obierając odpowiednią strategię. Z czystym sumieniem polecam Panią Mecenas i bardzo jej dziękuję za zaangażowanie i sukces w mojej sprawie. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz polecam. Oby takich adwokatów jak Pani Mecenas było jak najwięcej
  Data dodania: 2014-08-21
  Ocena: 7/7
 • Ewelina K.
  Nie jestem za pisaniem opinii w necie ale muszę zrobić wyjątek, bowiem tutaj znalazłam p. mecenas i muszę podziękować za wszystko co dla mnie zrobiła.Szukałam pomocy w bardzo trudnej sprawie rodzinnej. Podzielę się zatem moimi spostrzeżeniami ze współpracy z Panią Magdą. Na początek byłam na poradzie, która trwała 1,5 h(płakałam co chwilę, a mec nawet nie spojrzała na zegarek,tylko patrzyła na mnie i rozrysywała mi na kartce możliwe rozwiązania,co mam przygotować i stała murem za mną. Potem powiedziała- musimy zrobić wszystko by wybrnąć z sytuacji.Mecenas Chróścielewska okazała bardzo oddana temu co robi, bo robi to z zapałem, z pełną determinacją, klient i sprawa są dla niego najważniejsze.(rozmawiałam z innymi klientami w poczekalni). Bardzo dokładna, przygotowana, duża wiedza w sprawach rodzinnych,zaangażowanie, profesjonalizm, otwartość, zrozumienie i życzliwy stosunek oraz kontakt z klientem, drobiazgowość, szukanie wyjścia w mojej trudnej i zagmatwanej sprawie, wyjaśnienie mi określeń prawniczych bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Uratowała mnie z gehenny. Jeśli szukacie najlepszego adwokata od spraw rodzinnych z Łodzi to polecam. Do tego niedroga.!!!
  Data dodania: 2014-08-20
  Ocena: 7/7
 • Rafał
  Cóż mogę powiedzieć już to zrobiłem osobiście, ale powtórzę tutaj bardzo dziękuje Pani za pomoc. Nie wiem czy Pani Magdalena Chróścielewska czyta te wszystkie opinie, ale bardzo mi pomogła w sprawie eksmisji, w której inni potrafili mi powiedzieć, że sprawa jest przegrana na starcie. Naprawdę takich skutecznych prawników powinno być więcej. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje za pozytywnie rozstrzygniętą sprawę.
  Data dodania: 2014-05-19
  Ocena: 7/7
 • Zadowolona Klientka
  Pani Mecenas jest najlepszym prawnikiem od prawa rodzinnego w Łodzi. Szalenie empatyczna, konkretna, przewidująca. Na rozprawie jej obecność daje duże poczucie bezpieczeństwa. Moja rozprawa zakończyła się szybko i z oczekiwanym przeze mnie efektem. Naprawdę polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w zakresie prawa rodzinnego.
  Data dodania: 2014-03-22
  Ocena: 7/7
 • Ejan
  Pani Magda jest wg. mnie świetnym prawnikiem. Pomogła mi uporać się z trudnym rozwodem i z nieprzewidywalnym mężem. Dzisiaj mogę spokojnie wyjść na ulicę i nie muszę się obawiać, że mnie zaskoczy. Sprawy rodzinne są mocną stroną pani Adwokat :)
  Data dodania: 2013-12-02
  Ocena: 7/7
 • MarysiaWawa
  Bardzo rzetelny i dobry prawnik jeżeli chodzi o sprawy związane z odszkodowaniem. Moją sprawę poprowadziła szybko i bardzo skutecznie.
  Data dodania: 2013-11-08
  Ocena: 7/7
 • Paulia
  Pani Magdalena to profesjonalna prawniczka w każdym calu. Nie wyobrażam sobie dzisiaj, by ktoś inny mógł poprowadzić moją sprawę. Dzięki Pani mecenas wygrałam należne mi odszkodowanie, choć sprawa do najłatwiejszych nie należała (błąd lekarski). Oby nikomu nie przytrafiały się takie historie, jednak jeśli przyjdzie Wam wybierać prawnika, z czystym sumieniem mogę polecić tą Panią.
  Data dodania: 2013-11-04
  Ocena: 7/7
 • magda.wu
  Szczerze mówiąc, kiedy zaczynałam szukać prawnika, miałam wątpliwości czy wybrać kobietę. Dzisiaj wiem, że nie mogłam trafić lepiej. Z całym szacunkiem i uznaniem dla profesjonalizmu pani Chróścielewskiej, to jednak najbardziej cenię w niej empatię. Było to dla mnie bardzo ważne, bo sprawy rozwodowe nigdy nie są przyjemne. A tak, było chyba prościej przez to przejść.
  Data dodania: 2013-08-30
  Ocena: 7/7
 • Michal.B
  Pani Magdalena prowadzila moja sprawę dotyczącą rozwiązanie problemu spadkowego. Wszystko przeprowadzone w milej atmosferze, minimum biurokracji. Pani adwokat ma bardzo dobre podejście do klienta, jest empatyczna, poza tym bardzo profesjonalna w swoim fachu. Nie żaluję tego wyboru i na pewno będę kozystal gdy będzie na to potrzeba. Polecam kazdemu, najlepszy adwokat!
  Data dodania: 2013-08-29
  Ocena: 7/7
 • Yrek
  Pani Magdalena prowadzila moją sprawę rozwodową. Przeprowadzona bardzo szybko, skutecznie i tanio. Bardzo mila wspolpraca. Polecam kazdemu, zadowolenie 100%, pozdrawiam!
  Data dodania: 2013-08-29
  Ocena: 7/7
 • Ewelina Moc
  Jeżeli chodzi o mój przypadek, to już od pierwszego spotkania Pani Mecenas Magdalena Chróścielewska zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Wcześniej byłam trochę, brzydko mówiąc "zbywana", bo była to dość skomplikowana sprawa rozwodowa. Na szczęście trafiłam do ww Pani Mecenas i można powiedzieć, że szczęście się do mnie uśmiechnęło. Jeżeli będzie to Pani czytała, to proszę pamiętać, że jestem ogromnie wdzięczna za to, co Pani dla mnie zrobiła
  Data dodania: 2013-08-29
  Ocena: 7/7
 • Anita
  Pani Mecenas Ziebaczewska -Chróścielewska prowadziła moja sprawę o separację. Byłam u kilku adwokatów wcześniej na poradzie i byłam strasznie załamana. Koleżanka z pracy powiedziała mi, żebym poszła do mecenas.Już na pierwszym spotkaniu zrobiła bardzo dobre wrażenie. Ma niezwykłe podejście do klienta, bardzo o niego dba. Nie obiecywała wygranej, przygotowała mnie na każdą ewentualność, mówiła o plusach i minusach mojej sytuacji-co było bardzo uczciwe. Zawsze była super przygotowana i nigdy mnie nie zawiodła. W sądzie przewidywała posunięcia męża, dzięki czemu blokowala jego posunięcia i podważała jego świadków i niego samego, aż sami się pograżali.Zawsze była osobiście na sprawie i rzeczywiście widziałam, że robi wszystko by wygrać.Udało się: mąż przegrał- separacja z jego winy, pozbawienie władzy, wysokie alimenty dla córek. Nawet alimenty dla mnie. Poleciłam Panią mecenas koledze w pracy, jest zachwycony. Szczerze polecam, jest super!!
  Data dodania: 2013-03-05
  Ocena: 7/7
 • SebastianMatczak
  Nie będe chwalić na próżno: Pani Chróścielewska reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej. Nie wiem czy mając za adwokata jakiegos mecenasa doświadczyłbym tyle empatii. Sprawa rozstrzygnięta pomyślnie w dodatku w komforcie dla mnie. Polecam każdemu.
  Data dodania: 2013-02-25
  Ocena: 7/7
 • Joanna
  Jestem bardzo wdzięczna Pani mecenas za pomoc w uzyskaniu odszkodowania od mojego byłego pracodawcy. Sprawa wydawała się prawie beznadziejna a jej się udało. Wydawało się niemożliwe wygrać z państwowym molochem.Polecam Panią Chróścielewską tym, którzy myślą,że się nie uda. Już w trakcie porady u Pani mecenas bardzo wnikliwie zajmuje się naszą sprawą-trzeba koniecznie wziąć ze sobą wszelką dokumentację jaką Państwo posiadacie.
  Data dodania: 2013-02-25
  Ocena: 7/7
 • wandajac
  Bardzo solidny adwokat z ludzkim podejściem do każdego klienta.Pani Ziębaczewska prowadziła moją trudną sprawę rozwodową i dzięki jej profesjonalizmowi wygrałam tą trudną dla mnie batalię. Dobry adwokat i świetny fachowiec od spraw rozwodowo-alimentacyjnych.
  Data dodania: 2013-02-25
  Ocena: 7/7
 • Grizzly77
  Po pierwsze rzeczowo . Po drugie praktycznie i rozumiale wszytsko tlumaczyl. A najważniejsze to to , że była SKUTECZNA. Adwokat z rzetelnym dociekliwym i profesjonalnym podejściem do spr. klientów. Na prawdę dobry i skuteczny adwokat w Łodzi
  Data dodania: 2013-02-16
  Ocena: 7/7
 • Pani_Sosna
  Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Panią Magdalenę do owocnej współpracy. Jestem bardzo zadowolona z efektów jej działania i cieszę się, że to akurat w jej kancelarii dochodziłam swoich praw. Pozdrawiam ZSosnowska.
  Data dodania: 2013-02-07
  Ocena: 7/7
 • Joasiaa
  Myślałam, że będę pierwsza a tu miłe zaskoczenie.. Kiedy odbierałam zawiadomienie z Sadu myślałam, że świat zawalił mi się na głowę. W środku niespodzianka - pozew od adwokata męża. Koleżanka z pracy poradziła mi bym skonsultowała się z mecenasem. Cieszę się , że polecono mi sympatyczną Panią mecenas to dobry adwokat w Łodzi. Jestem zadowolona i szczęśliwa ponieważ dzięki adwokat Magdalenie Chróścielewskiej udało mi się rozwieść koncertowo.
  Data dodania: 2013-01-27
  Ocena: 7/7
 • Martyna
  Profesjonalistka w każdym calu - jest konkretna, szybko kojarzy fakty, potrafi doskonale argumentować, zawsze znajdowała czas na rozwianie wszelkich moich wątpliwości, nie ma problemu ze skontaktowaniem się z nią telefonicznie i e-mailem. Na prawde rzetelny, dobry adwokat w Łodzi,
  Data dodania: 2013-01-22
  Ocena: 7/7
 • zawodoklient
  Szukałem adwokata w Łodzi do spraw rodzinnych. Łatwo się umówić , odrazu odbiera telefony , odpisuje na emaile a współpracowało sie bardzo sprawnie. Prawo to dżungla ! a ona radzi sobie jak lew .
  Data dodania: 2013-01-16
  Ocena: 7/7
 • Demiurg
  Polecam do współpracy. Duża wiedza, zaangażowanie, świetne metody pracy. Cenię sobie takich prawników.
  Data dodania: 2013-01-10
  Ocena: 7/7
 • samaris
  Bardzo rzetelna Pani. Analizowała dokładnie wszystkie zebrane materiały i krok po kroku wyjasniała mi jak będziemy teraz postepować. Bardzo sobie chwalę taka współpracę.
  Data dodania: 2012-12-03
  Ocena: 7/7
 • MariannaS
  Doskonała specjalistka od rozwodów, ale przede wszystkim uczciwy człowiek wrażliwy na krzywdę ludzka. Bardzo mi pomogła w wygraniu z dranie który był niestety kiedyś moim mężem. Teraz jestem w koncu szczęsciwa :~)
  Data dodania: 2012-12-01
  Ocena: 7/7
 • kamila-korczewska
  Skuteczna! zawsze pod telefonem jak nie mogła odebrac oddzwaniała jak tylko mogła, zadbał o wszystko w mojej sprawie. Miałam poczucie ,że sprawa jest pod kontrolą
  Data dodania: 2012-08-01
  Ocena: 7/7
 • KrysTok78
  Niesamowita nie tylko jako adwokat ale i jako człowiek. Wysoka kultura i ogromna wiedza, nie tylko prawnicza!
  Data dodania: 2012-07-26
  Ocena: 7/7
 • MariaOskalek

  Polecam Panią Ziębaczewską, gdyż prowadziła moją sprawę o odszkodowanie wygrała mimo że dwóch innych radców prawnych twierdziło, że nic się nie da zrobić w tej sprawie. Znalazła skuteczne wyjście z sytuacij, które spowodowało pozadany efekt.


  Data dodania: 2012-07-26
  Ocena: 7/7
 • darekponiatowski
  Pani Magdalena prowadzi od 2 lat obsługę prawą spółki mojej oraz mojego teścia. Znajomość realiów gosp., umiejętność przezwyciężania trudów prawnych, szybkość tworzenia nowych konstrukcji prawnych spowodowała, że dziś już nie musimy się bać o przyszłość finansową naszych bliskich. Uważam, że to najlepsza obsługa prawna w Łodzi, a współpracowałem już niestety z kilkoma adw. i radc. pr. D.P.
  Data dodania: 2012-07-15
  Ocena: 7/7
 • jolanta22
  Dzięki Pani adwokat skutecznie zakończyłam toksyczny związek z moim mężem. Mogłam obdarzyć Panią Magdalenę zaufaniem, a ona wspierała podczas tych trudnych chwil rozwodu, utwierdzając w przekonaniu,że podjeta przeze mnie decyzja jest słuszna i właściwa. Rozpoczęłam nowy etap w swoim życiu za co bardzo dziękuję:) Wszystkim niezdecydowanym i niewierzącym w zasadność Waszych postanowień i decyzji polecam prowadzenie sprawy rozwodowej przez własnie tę Panią mecenas. Skutecznie, fachowo i ze zrozumieniem dla klienta. Wdzięczna Jola M.
  Data dodania: 2012-06-28
  Ocena: 7/7
 • Katarzyna_Koprowska
  Pani adwokat prowadzila moja sprawe o rozwód i alimenty. Ceny przystepne. Zawsze przygotowana. Bardzo dobry adwokat z Łodzi
  Data dodania: 2012-03-07
  Ocena: 7/7
 • Arturlo
  Bystra Dziewczyna - Kobieta młodzieżowy charakter i uprzejme podejście. Powiem krótko cywilistka do spraw rodzinnych na 7-kę, w sprawie rodzinnej zwłaszcza o dzieci warta każdych pieniędzy;)
  Data dodania: 2011-01-02
  Ocena: 7/7
 • ascona
  Pani Mecenas nie dość, że wykazała się ogromną wiedzą i umiejętnościami, to jeszcze pomogła mi, jak kobieta kobiecie, przejść ten trudny okres w moim życiu. Dziękuję.
  Data dodania: 2010-10-20
  Ocena: 7/7
 • ber358
  Współpracuję z Panią Mecenas od prawie pół roku. Nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Nie znam innego adwokata, który tak bardzo angażuje się w prowadzane sprawy. Bardzo gorąco polecam.
  Data dodania: 2010-02-04
  Ocena: 7/7
 • Katarzyna
  Pani adwokat, Magdalena Ziębaczewska, jest wysokiej klasy fachowcem w dziedzinie jaką stanowią sprawy rozwodowe.W sposób niezmiernie profesjonalny przygotowała wszelka dokumentację dotyczącą mojej sprawy.
  Data dodania: 2010-02-04
  Ocena: 7/7
 • anna
  Pani mecenas jest dobra Polecam
  Data dodania: 2010-02-02
  Ocena: 7/7
 • M.
  Była moim adwokatem podczas bardzo trudnego dla mnie rozwodu. Jest rewelacyjna. Wygrała sprawę i do tego wywalczyła bardzo wysokie alimenty na mnie i córeczkę.
  Data dodania: 2010-02-01
  Ocena: 7/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl