adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Sobota 28 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Dariusz Lubiński
Dołącz do nas: 
 
 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Dziś na zamkniętym posiedzeniu sejmowa komisja finansów publicznych dyskutowano o sytuacji spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Banki nie chcą płacić za ich problemy.

 • Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Trwają ostatnie prace nad ustawą o Radzie Dialogu Społecznego. Może ona wejść w życie jeszcze przed wakacjami. Rola rządu ma zostać ograniczona, a przewodnictwo w Radzie ma być rotacyjne. W dialog regionalny zostanie bardziej zaangażowany marszałek województwa.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • ADWOKAT
 • Dariusz Lubiński

  ADWOKAT

  Kancelaria Adwokacka adw. Dariusz Lubiński
  ul.Cieszkowskiego 9/1
  85-052 Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie)
  Telefon komórkowy: 509 285 367
  Zakres usług:  Kancelaria zajmuje się szeroko pojmowaną obsługą prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców, w tym: - obroną w sprawach karnych i karno-skarbowych prowadzeniem spraw sądowych w sprawach cywilnych, gospodarczych i rodzinnych - sprawami administracyjnymi i sądowo-administracyjnymi - doradztwem prawnym - udzielanie porad i sporządzanie opinii w sprawach wyżej wymienionych - przygotowaniem umów i prowadzeniem negocjacji - obsługą prawną przedsiębiorców
  Lubiński Dariusz
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 6.72
  Ilość ocen: 29
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (29)
 • Ala P
  Serdecznie polecam pana Dariusza , to adwokat solidny w pełni zaangażowany, uczciwy i skuteczny. Cechuje go wysoka kultura osobista , uprzejmość , skromność i serdeczne podejście do klienta.
  Data dodania: 2014-09-20
  Ocena: 7/7
 • Karol M.
  Pełen profesjonalizm to drugie imie Pana Dariusza. Dzięki niemu uchylono mi areszt w trybie natychmiastowym jak również wyrok, który otrzymałem był najniższy ze wszystkich wyroków wydanych ludziom w tej sprawie. Jeszcze raz dziękuje za wszystko i szczerze każdemu polecam usługi Pana Mecenasa
  Data dodania: 2014-04-28
  Ocena: 7/7
 • Waldek K.
  Miałem okazję korzystać z usług prawników już kilka razy,ale dopiero kiedy poznałem Pana Darka,uświadomiłem sobie,że warto walczyć o swoje. W odróżnieniu od innych naprawdę interesuje się prowadzoną sprawą... Serdecznie polecam!
  Data dodania: 2014-01-09
  Ocena: 7/7
 • Bartek K.
  Jestem bardzo wdzieczny, ze dostalem namiary na tak swietnego adwokata. Pomimo mojej bardzo trudnej sytuacji, w ktorej sie znalazlem (3 listy goncze w Polsce i dwa ENA) tylko on widzial szanse na wygranie moich spraw. Bylo ciezko, ale sie udalo, pomimo tego, ze caly czas przebywalem poza granicami kraju i kontakt mialem tylko telefoniczny z Panem Mecenasem.
  Data dodania: 2013-11-23
  Ocena: 7/7
 • johnykagwe
  Pomimo mojej bardzo trudnej sytuacji i wątpliwych szans na wygraną w walce o warunkowe umorzenie postępowania,,jazda samochodem z wynikiem 0.77 mll w wydychanym powietrzu co daje 1.54 we krwi Pan mecenas D.L. zrobił wszystko co tylko mógł korzystając ze swej fachowej wiedzy i ogromnych umiejętności oraz profesjonalizmu co skutkowało naszą wygraną no i oczywiście warunkowym umorzeniem...Bardzo dziękuje P mecenasowi za fachowe podejście do mojej sprawy i polecam każdemu kto się znajdzie w bardzo trudnej sytuacji..Mowa końcowa na najwyższym poziomie.Dziękuje i polecam Jacek K.
  Data dodania: 2012-12-20
  Ocena: 7/7
 • Adam R.
  Pan Dariusz jest najlepszym specjalistą w swoim fachu, jakiego miałem sposobność poznać. Poprowadził moją sprawę z zakresu prawa pracy z ogromną starannością. Wykazał się praktyczną wiedzą i na każdym etapie kontrolował sytuację. Efektem było zasądzenie odszkodowania zgodnie z wniesionym powództwem. Szczerze polecam, nie spotkałem jeszcze bardziej kompetentnego adwokata.
  Data dodania: 2012-12-06
  Ocena: 7/7
 • Agnieszka
  Fantastyczny fachowiec. Dzięki mecenasowi Dariuszowi Lubińskiemu zmieniłam zdanie na temat prawników.
  Data dodania: 2012-11-22
  Ocena: 7/7
 • Gość

  Ogromna wiedza, niezwykła skuteczność, profesjonalizm w każdym działaniu, to cechy, które charakteryzują sposób pracy mecenasa Dariusz Lubińskiego. Niebywała cierpliwość, indywidualne podejście do każdej sprawy, nadzwyczajna uczciwość, niespotykane wręcz zaangażowanie, to cechy, które charakteryzują mecenasa Dariusza Lubińskiego jako człowieka. Panie mecenasie, dziękuję za rady, opiekę, szczerość i nadzieję.


  Data dodania: 2012-09-18
  Ocena: 7/7
 • Agnieszka333
  Ogromna wiedza, niezwykła skuteczność, profesjonalizm w każdym działaniu, to cechy, które charakteryzują sposób pracy mecenasa Dariusz Lubińskiego. Niebywała cierpliwość, indywidualne podejście do każdej sprawy, nadzwyczajna uczciwość, niespotykane wręcz zaangażowanie, to cechy, które charakteryzują mecenasa Dariusza Lubińskiego jako człowieka. Panie mecenasie, dziękuję za rady, opiekę, szczerość i nadzieję.
  Data dodania: 2012-09-17
  Ocena: 7/7

 • Profesjonalizm, wiedza i skuteczność, to cechy, które opisują mecenasa Dariusza Lubińskiego. Z pełnym zaangażowaniem poprowadził moją sprawę karną, która zakończyła się wygraną. Wielkie dzięki za nokautującą mowę końcową. Szczerze polecam! P.J.
  Data dodania: 2012-07-04
  Ocena: 7/7
 • Ewa1966
  Adwokat godny polecenia o skutecznym działaniu, uczciwy i w pełni kompetentny. Solidny, zaangażowany służący radą i pomocą o każdej porze nie tylko w godzinach urzędowania za co duży plus. Sprawa WYGRANA wszystkim szukającym pomocy serdecznie polecam własnie tego adwokata.
  Data dodania: 2012-06-20
  Ocena: 7/7
 • weder
  Chciałbym bardzo podziękować panu mecenasowi Dariuszowi Lubińskiemu, za bardzo profesjonalne i w 100% skuteczne poprowadzenie mojej sprawy. Jego znajomość prawa oraz wielki talent adwokacki z całą pewnością stawiają go na najwyższym poziomie w rankingu woj. kujawsko-pomorskiego. PS: Dziękuję za mowę końcową, pozdrawiam Waldemar.
  Data dodania: 2012-05-09
  Ocena: 7/7
 • gb57
  Kancelarię Pana Mecenasa odnalazłem w internecie, pozytywne opinie o podejściu do prowadzonych spraw i bardzo duża skuteczność skłoniły mnie do powierzenia swojej sprawy w ręce Pana Mecenasa. Dokonałem bardzo dobrego wyboru, skuteczność 100%. Polecam bardzo !!! Grzegorz Błażejczak
  Data dodania: 2012-04-10
  Ocena: 7/7
 • EWELINA1983
  O Panu Mecenasie dowiedzialam sie przypadkowo, od poczatku do konca wiedzial co mowi . Ciesze sie ze w naszym kraju mozemy jeszcze spotkac ludzi ktorzy naprawde w 100% wiedza co robia. Panie Darku dziekuje bardzo .
  Data dodania: 2012-02-19
  Ocena: 7/7
 • danuta
  Kancelarię Pana Dariusza Lubińskiego polecił mi mój brat,którego skomplikowaną sprawę prowadził Pan Mecenas.Pozytywne jej zakończenie skłoniło mnie do powierzenia swojej.Dziękuję za poświęcony czas,zaangażowanie,profesjonalizm i oczywiście skuteczność.Szczerze polecam.Danuta
  Data dodania: 2011-11-24
  Ocena: 7/7
 • mopru
  Pragnę wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię na temat wiedzy i profesjonalizmu jakimi wykazał się Pan Mecenas podczas prowadzenia jakże trudnej sprawy karnej bliskiej mi osoby. Swoją postawą, zrozumieniem, wybitną znajomością prawa i serdecznym podejściem do klienta pozwolił uwierzyć,że są jeszcze adwokaci którzy każdą sprawę traktują indywidualnie i nie przedmiotowo. Monika Prusaczyk
  Data dodania: 2011-10-17
  Ocena: 0/7
 • Joanna2011
  Mecenas Lubiński jest wspaniałym adwokatem. Wykazuje się ogromnym profesjonalizmem oraz wysoką skutecznością. Cechuje Go wybitna kultura oraz uprzejmość. Adwokat godny polecenia w 100%.
  Data dodania: 2011-10-13
  Ocena: 7/7
 • Sylwia B-S
  Pełne zaangazowanie w sprawe.Profesjonalne podejscie do klienta,solidna i profesjonalna wiedza. Polecamy Dziekujemy za wygrana
  Data dodania: 2011-08-17
  Ocena: 7/7
 • jozefm1
  Dziękuję adwokatowi Panu Dariuszowi Lubińskiemu za wybawienie mnie z opresji. W mojej sprawie wykazał się dużym profesjonalizmem oraz znajomością prawa. Spokojny, skuteczny przed sądem. Bardzo miłe podejście do klienta. POLECAM !! Wojciech IWICKI
  Data dodania: 2011-02-23
  Ocena: 7/7
 • Przoniak
  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, ponieważ naprawdę obawiałem się spotkania z prawnikami, a tu pełen profesjonalizm, doskonałe podejście do klienta. Czułem, że byłem pod dobrą opieką przez cały czas - doskonała komunikacja i przekaz informacji!
  Data dodania: 2011-01-10
  Ocena: 7/7
 • Erasmus
  Pan Mecenas to świetny adwokat, cieszę się, że dostał od tego portalu jakąś nagrodę, bo naprawdę mu się należała - jest doskonały w tym, co robi!
  Data dodania: 2010-12-13
  Ocena: 7/7
 • Limen
  Trochę niezdecydowany, bardzo skromny, ale jednocześnie profesjonalny w każdym calu, z całą pewnością godny polecenia. Ma klasę i styl rzadko już dziś spotykane u prawników.
  Data dodania: 2010-11-30
  Ocena: 7/7
 • Miklas
  Pan Dariusz okazał się nie zwykle solidnym i skutecznym obrońcą, zawsze był przygotowany i nie wysyłał za siebie nie dorobionego i nie przygotowanego aplikanta czy substytuta jak poprzedni który do nerwicy doprowadzał mnie tymi substytutami.
  Data dodania: 2010-10-31
  Ocena: 7/7
 • Sobieski
  Baaardzo profesjonalny. Wie, co ma robić i jak - ogromna wiedza, doświadczenie (mimo młodego wieku) i umiejętności robią swoje. Sprawa wygrana. Polecam.
  Data dodania: 2010-10-29
  Ocena: 6/7
 • babiczekM
  Wielkie podziękowania dla Pana Dariusza. Moim zdaniem skala ocen jest na tym portalu niewystarczająca i nieadekwatna do profesjonalizmu, znajomości prawa, zrozumienia i w końcu ludziego zachowania jakim wykazał się Pan Mecenas Dariusz Lubiński. Moja sytuacja była beznadziejna uważałem nawet że bez wyjścia. Sam Pan Dariusz uważał, że należy przygotować się na wyrok skazujący. Było jednak inaczej, swoim profesjonalnym podejściem do mojej sprawy,uporem udowodnił, że nie ma sytuacji bez wyjścia, coś co wydaje się być nieuniknione obala bez większych problemów. Dzieki szczęściu które zaprowadziło mnie do Pana Dariusz dziś mogę się cieszyć wolnością z moją rodziną. A ludzkie podejście tego człowieka do obcych osób oraz rozmowa spowodowały że już więcej podobnych błędów w swym życiu nie popełnię. POLECAM !! Mariusz Babski
  Data dodania: 2010-09-30
  Ocena: 7/7
 • asial
  Pan mecenas to profesjonalista. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę, którą umiejętnie wykorzystuje. Uczciwy! Szczerze polecam. Joanna Leszczyńska
  Data dodania: 2010-08-26
  Ocena: 7/7
 • lukaszm
  Pan Mecenas w pełni angażuję się w sprawę, posiada bardzo szeroką wiedzę, którą skutecznie wykorzystuje. Polecam!
  Data dodania: 2010-04-20
  Ocena: 7/7
 • musialka
  Szczerze polecam Pana Dariusza Lubińskiego. W trakcie prowadzonej przez Niego sprawy wykazał się ogromną wiedzą i profesjonalizmem, a także cierpliwością w tłumaczeniu zawiłości prawnych laikowi. Anna Małkiewicz
  Data dodania: 2010-04-19
  Ocena: 7/7

 • Ponad dwa lata trwała walka z ZUS-em byłem oskarżony o wyłudzenie .Z polecenia trafiłem do Mecenasa Lubińskiego i to była trafna decyzja walka z urzędem wygrana (wyrok niewinny ).Polecam super podejście do klienta w 100% profesjonalizm .
  Data dodania: 2010-04-17
  Ocena: 7/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl