adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Środa 1 kwietnia 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Komornik       MARCIN KOZIARA
Dołącz do nas: 
 
 • Dobre przepisy antymobbingowe?

  Dobre przepisy antymobbingowe?

   Wprowadzone w Polsce przepisy mające przeciwdziałać mobbingowi w pracy są dobre i nie ma potrzeby ich zmieniać – ocenia resort pracy i zapowiada promowanie dobrych praktyk wśród pracodawców. 

 • Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Utrzymująca się napięta sytuacja międzynarodowa może doprowadzić do zaostrzenia przepisów dotyczących śledzenia aktywności internautów przez służby państwowe. 

 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • KOMORNIK
 • MARCIN KOZIARA

  KOMORNIK

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W ŁASKU
  ul.Armii Ludowej 65
  98-100 Łask (Łódzkie)
  Telefon: 043 675 59 01
  Fax: 043 671 46 15
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 2.93
  Ilość ocen: 15
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (15)
 • Pyzia
  Śmiechu warte-po co im telefon w tej kancelarii jak nie odberaja wiecznie linie zajete,mysle że ta kancelaria nie zrobi kariery.
  Data dodania: 2015-03-24
  Ocena: 1/7
 • :)
  A no właśnie... ignorantia iuris nocet- nieznajomość prawa szkodzi... Zabawne jest czytanie tych negatywnych komentarzy. Komornik nie ma wglądu w konto bankowe dłużnika i to właśnie w interesie dłużnika jest przedstawienie wpływów na ten rachunek, czyli jak wcześniej już ktoś wspominał zas. rodzinnego, pensji, itd. Jeśli narobiło się długów- trzeba liczyć się nie tylko z zajęciem wynagrodzenia, ale również rachunku bankowego, itd. Komornik aby utrzymać się w tej branży i pozyskać nowych wierzycieli musi się jakoś wykazać! Wg mnie głupotą jest obwiniać Komornika za to, że "zajął mi wypłatę"! To są jego obowiązki!
  Data dodania: 2015-02-25
  Ocena: 7/7
 • lucyna
  komornik ten również zajął moje konto bankowe chociaż mój pracodawca mu co miesiąc odprowadza 50% mojego wynagrodzenia. Od 2 miesięcy proszę o odblokowanie wpływów na konto bo jest również współwłaściciel konta który otrzymuje emeryturę chociaż nie jest wierzycielem niestety nie możne korzystać z emerytury bo pracownicy kancelarii od 2 miesięcy nie potrafią przeczytać prośby o uwolnienie emerytury i tak latam od banku gdzie słyszę od pań ze nie mogą odblokować konta bo komornik nie umie sformułować zdania by uwolnić wpływy z ZUS. Prowadziłam również droga mailowa korespondencję Od tygodnia proszę o informacje jakie mam jeszcze zadłużenie bez odpowiedzi . Mamy prawo do szczęścia lecz nie mamy szczęścia do prawa tym bardziej jak jesteśmy dłużnikami czasem nie z własnego wyboru DAJE KOMORNIKOWI 7 PUNKTÓW ZA SKUTECZNE GNĘBIENIE LUDZI
  Data dodania: 2015-02-20
  Ocena: 7/7
 • fnn,n
  ludzie zlosci sie z tym do telewizji tvn uwaga albo interwencja moze to cos poskutkuje
  Data dodania: 2014-10-21
  Ocena: 1/7
 • e
  Po prostu żenada! Zaraz po założeniu mi blokady w banku wpłaciłam zaległą kwotę . Po tygodniu zadzwoniłam z pytaniem dlaczego nadal mam zablokowane konta i okazało się, że panie w kancelarii w ogóle nie zorientowały się, że należność spłaciłam. Ponieważ pismo wysłano również do zakładu pracy potrącono mi tę kwotę również z wypłaty (dwa tygodnie po mojej spłacie) pomimo tego, że pani z kancelarii zarzekała się, że tak się nie stanie - przypuszczam, że nie wysłali do zakładu pracy żadnej informacji o tym,że zaległość spałciłam. Na koniec okazało się, że z konta w banku kwotę też potrącono. W konsekwencji zabrali mi 4500 zł, zamiast 1500. Panie odbierające telefony w Kancelarii w ogóle nie są zorientowane w tym, co robią. Dzisiaj się dowiedziałam, że w ciągu 5-ciu dni zwrócą mi "nadpłatę". Zobaczymy....
  Data dodania: 2014-07-10
  Ocena: 1/7
 • NINA
  moe mi ktos pomuc mi tesz zajol moje wynagrodzenie bez prawnie co mam zrobic
  Data dodania: 2014-06-13
  Ocena: 1/7
 • misiek
  moje zdanie jest takie ja rozumiem ze sa rozne problemy ktore maja osoby z dlugami. ale komornika nie wolno sie bac . wszystko nam zabiora ale duszy nie . a na tamtym swiecie odpowiedza za to . pozdrawiam i dluznicy nie martwcie sie
  Data dodania: 2014-03-27
  Ocena: 1/7
 • Lotnik
  Kancelaria bardzo kiepskiej jakości. Pracujące tam osoby mają olewający stosunek. Pani umówiła się na telefon, słowa nie dotrzymała. Tak kilka razy. Prośba o wysłanie potwierdzenia spłaty zadłużenia bez odpowiedzi. Nie polecam. Amatorszczyzna.
  Data dodania: 2014-03-25
  Ocena: 1/7
 • żenada
  ten pan chyba pomylił się ze swoim powołaniem, a na pewno nie wie jakie są jego obowiązki. Bez żadnego powiadomienia zajął moje konto, na które wpływają świadczenia rodzinne dla moich dzieci i alimenty dla starszej córki. Na drugi dzień po jego zajęciu komorniczym przyszły rodzinne, których nie mogę teraz odzyskać, człowiek nie poważny, perfidny służbista bez serca ale i z takimi można wygrać :) .
  Data dodania: 2014-03-23
  Ocena: 1/7
 • niezadowolona
  Ciekawa jestem kto temu Panu wystawil dobre oceny... To prawda, ze ten Pan nie pamieta czym jest kwota wolna od zajecia.. Zajal mi swiadczenia rodzinne, wynagrodzenie, ktore nie bylo moje tylko wplywalo na moje konto.. Ludzie, ktorzy tam pracuja (sama nie wiem czy "pracuja" to dobre okreslenie) nie wykonuje tego jak trzeba. :(:(:(:(
  Data dodania: 2014-01-27
  Ocena: 1/7
 • dida
  Może i skuteczny jest, bo jezeli zajmuje ludziom nieprawnie konta ściągając kwotę wolną od potrącń komorniczych. Kancelaria p Marcina Koziara zajęła moj rachunek bankowy na który wpływa moja pensja najniższa krajowa której nie wolno mu zabrac a mimo tego zrobił to. Od 3 tyg negocjuje z nimi oczywiscie przyznali mi racje ale pieniedzy ktore ściągnęli nie wroca . Moge ich zaskarzyc i sprawe wygram ale nie stac mnie nawet na opłate sądąwą. To jest moje jedyne żródło utrzymania. Nie wiem co dalej zrobie. Zyjemy w panstwie w ktorym prawo ustala komornik.
  Data dodania: 2013-12-03
  Ocena: 1/7
 • aborowski
  Niestety może bardzo dobry w odzyskiwaniu długów, ale niestety pracownicy kancelarii, bardzo aroganccy i złośliwi w stosunku do dłużników nawet tych tak jak ja, którzy wszystkie należności spłacili w terminie. Spłaciłam wszystkie należności i od pół roku nie mogę doprosić się o potwierdzenie spłaty i zakończenia egzekucji. Moje prośby są ignorowane, za każdym razem coś innego wymyślają poniżając mnie, że to mój problem i oni nic nie muszą a jak proszę o rozmowę z przełożonymi to za każdym razem słyszę kpinę i rozmowy są złośliwie rozłączane. Czy tak powinna działać dobra kancelaria, traktując uczciwych klientów w ten sposób wykorzystując-nadużywając swoją pozycję-wyższość w stosunku do byłych dłużników, którzy tylko proszą o potwierdzenie spłaty wszystkich należności?????????
  Data dodania: 2013-09-14
  Ocena: 1/7
 • chwiej
  bardzo dobry. skuteczny i szybki. polecam
  Data dodania: 2010-12-10
  Ocena: 7/7
 • Blakier
  Pan Marcin to komornik z prawdziwego zdarzenia. Egzekucja błyskawiczna i niezwykle skuteczna. Dłużnicy, strzeżcie się :)
  Data dodania: 2010-11-10
  Ocena: 6/7
 • Piotr
  Bardzo dobry, sumienny mlody komornik. Egzekucja przeprowadzona szybko i skutecznie. Polecam
  Data dodania: 2010-02-05
  Ocena: 7/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl