sdf Agnieszka Tyczkowska, Kielce, Adwokat - SkutecznyAdwokat.pl
adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Środa 4 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Agnieszka Tyczkowska
Dołącz do nas: 
 
 • Zmiany w Kodeksie Karnym

  Zmiany w Kodeksie Karnym

  MS: Projekt reformy stanowi największą od 1997 r. nowelizację przepisów materialnych prawa karnego.

 • Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Częstym dylematem wśród osób, które stają do aktu notarialnego obejmującego „umowę deweloperską” jest określenie przedmiotu umowy w sytuacji, gdy nabywca pozostaje w ustroju małżeńskiej wspólności ustawowej (jak większość małżeństw w Polsce), a zamierza nabyć lokal do majątku osobistego.

 • Podział majątku wspólnego

  Podział majątku wspólnego

  W dzisiejszych czasach rozwód nie jest już dla nikogo szokujący. Niemniej często przysparza on byłym małżonkom wiele problemów, szczególnie w sferze finansowej. Powstaje pytanie w jaki sposób podzielić wspólny majątek, kto powinien zatrzymać mieszkanie, a kto samochód? Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego typu sytuacji.

 • Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Nowości w cenionej serii "Prawo w praktyce" oraz inne, ważne publikacje 2014. Zapraszamy do zapoznania się z opisem pozycji Wydawnictwa LexisNexis Polska.

 • BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  Zdaniem Prawnika: Jarosław Góra z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Wdrażając rozwiązania BYOD pracodawcy dbają najczęściej o kwestie związane z bezpieczeństwem informacji przetwarzanych za pomocą prywatnego sprzętu, ale często zapominają o aspektach prawnych z tym związanych.


 • ADWOKAT
 • Agnieszka Tyczkowska

  ADWOKAT

  Kancelaria adwokacka
  ul.Św. Leonarda 1/21
  25-310 Kielce (Świętokrzyskie)
  Telefon: 41 343 21 31
  Telefon komórkowy: 601 150 081
  Fax: 41 343 21 31
  Strona www:  kancelariakielce.pl
  Zakres usług:  

  WŁOSZCZOWA - FILIA


  ul. Kusocińskiego 9 lok. 5

  29jkkk-100 Włoszczowa
  Tyczkowska Agnieszka
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 6.67
  Ilość ocen: 3
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (3)
 • lluckyLS
  Pani Mecenas Tyczkowska to Adwokat godny polecenia. W sprawy które się angażuje jest dokładna, skrupulatna i co najważniejsze skuteczna. Nie obiecuje „gruszek na wierzbie” – konsekwentnie podąża do wyznaczonego celu. Dodatkowo wszystkimi sprawami zajmuje się osobiście – nie angażując mnie, jako Klienta w jakiekolwiek chodzenie czy dzwonienie po Sądach czy Urzędach. Bardzo się cieszę, że to Pani Agnieszka zajęła się moją sprawą – co najważniejsze z bardzo pozytywnym skutkiem dzięki uporowi i konsekwencji Pani Mecenas. Ważne jest to, że posiada duże doświadczenie z szeregu różnych spraw, co powoduje że metody które stosuje są skuteczne.
  Data dodania: 2013-01-29
  Ocena: 7/7
 • kiniastel
  Pani Agnieszka jest bardzo miłą, uśmiechniętą osobą, nie stwarzającą barier. Potrafi słuchać i stworzyć partnerską atmosferę. A najważniejsze jest, że to prawdziwy, 100% adwokat! Nie rzuca słów na wiatr, nie obiecuje, nie kręci. Doradza szczerze, profesjonalnie i zgodnie z obowiązującym prawem. Znajduje wyjście z każdej sytuacji i umie bronić skutecznie, z powodzeniem! Pani Tyczkowska to młody, mądry, zdolny i ambitny adwokat, któremu faktycznie i przede wszystkim zależy na właściwej i rzeczowej pomocy innym (i co bardzo ważne - pieniądze nie są dla niej argumentem do działania). Szanuje każdego i każdemu chce pomóc. Wiem, że takie osoby należy doceniać, bo znam środowisko adwokackie w Kielcach, którego podejście do klienta, wg. mnie, jest skandaliczne!!! Szczerze polecam właśnie tę Panią adwokat!!!
  Data dodania: 2011-04-06
  Ocena: 7/7
 • ibella
  Profesjonalna, rzeczowa i skuteczna. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej przez Panią Mecenas pomocy. Szczerze mogę polecić.
  Data dodania: 2011-03-28
  Ocena: 6/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl