sdf Przemysław Bałut, Biała Podlaska, Adwokat - SkutecznyAdwokat.pl
adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Czwartek 5 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Przemysław Bałut
Dołącz do nas: 
 
 • Zmiany w Kodeksie Karnym

  Zmiany w Kodeksie Karnym

  MS: Projekt reformy stanowi największą od 1997 r. nowelizację przepisów materialnych prawa karnego.

 • Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Częstym dylematem wśród osób, które stają do aktu notarialnego obejmującego „umowę deweloperską” jest określenie przedmiotu umowy w sytuacji, gdy nabywca pozostaje w ustroju małżeńskiej wspólności ustawowej (jak większość małżeństw w Polsce), a zamierza nabyć lokal do majątku osobistego.

 • Podział majątku wspólnego

  Podział majątku wspólnego

  W dzisiejszych czasach rozwód nie jest już dla nikogo szokujący. Niemniej często przysparza on byłym małżonkom wiele problemów, szczególnie w sferze finansowej. Powstaje pytanie w jaki sposób podzielić wspólny majątek, kto powinien zatrzymać mieszkanie, a kto samochód? Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego typu sytuacji.

 • Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Nowości w cenionej serii "Prawo w praktyce" oraz inne, ważne publikacje 2014. Zapraszamy do zapoznania się z opisem pozycji Wydawnictwa LexisNexis Polska.

 • BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  Zdaniem Prawnika: Jarosław Góra z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Wdrażając rozwiązania BYOD pracodawcy dbają najczęściej o kwestie związane z bezpieczeństwem informacji przetwarzanych za pomocą prywatnego sprzętu, ale często zapominają o aspektach prawnych z tym związanych.


 • ADWOKAT
 • Przemysław Bałut

  ADWOKAT

  Kancelaria Adwokacka Bałut Przemysław
  ul.Brzeska 21
  21-500 Biała Podlaska (Lubelskie)
  Telefon: 83 342 58 51
  Telefon komórkowy: 601 816 619
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 3.40
  Ilość ocen: 5
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (5)
 • misza553
  Witam w 100% zgadzam sie z poprzednimi opiniami Pan Mecenas jest beznadziejny moja sytuacja wyglada identycznie jak Kasski: duzo mowi malo robi,nie zna podstaw dotyczacych sprawy no i oczywiscie nie odbiera telefonow ale reke po kase bez wiekszych wachan wyciaga-porazka a nie adwokat NIE POLECAM
  Data dodania: 2015-01-09
  Ocena: 1/7
 • Rip
  Zgaszam sie z kasski, z wiekszymi sprawami nie radzi sobie zupelnie, zapomnial wniesc sprawe co zaowocowalo przedawnieniem roszczenia. Moze do drobnych spraw i sobie radzi, ale w wiekszych to juz zaczynaja sie schody. Ponadto slaba organizacja czasu ze strony tego Pana - chociazby obiecane ze Pan oddzwoni (hmmm minal chyba z rok i nadal czekam)
  Data dodania: 2014-08-25
  Ocena: 1/7
 • Diana 35
  Jestem pod wrazeniem wysokiego zaangazowania i precyzyjnej znajomosci przedmiotu Pana Mecenasa, co w moim przypadku zaowocowalo korzystnym rozstrzygnieciem mojej sprawy.
  Data dodania: 2013-10-30
  Ocena: 7/7
 • Klientka
  Zupełnie nie zgadzam się z komentarzem poprzedniczki. Pan Przemysław Bałut to złoty człowiek! Nie znam osoby, która wypowiedziałaby się źle na jego temat. Prowadzi sprawę od początku do końca z wielkim zaangażowaniem. Na każdym etapie prowadzonej przez niego sprawy można się poradzić, skonsultować się z nim. Jestem zadowolona z wyboru adwokata i na pewno zlecę mu obsługę prawną mojej firmy kiedy tylko się rozkręci. Pozdrawiam.
  Data dodania: 2013-09-20
  Ocena: 7/7
 • kasski
  człowiek, który nie ma pojęcia o swojej pracy. Dużo mówi, mało robi. Bierze pieniądze i to wszystko. Działa na zasadzie "przychylności losu" Brak mi słów!!! Miałam kontakt z wieloma mecenasami, ludźmi na poziomie, ale ten pan.... może w swojej wsi-jak mówi- robi karierę na drobnych pijaczkach lub w sprawach o alimenty, ale w cięższych sprawach nie wykazuje się. Panie "prawniku" niech pan odda ludziom pieniądze, zamiast kupować kolejne BMW!!!! ..... (korekta administratora) !!! Nie potrafi pan odpowiedzieć na proste pytania, a potem nie odbiera tel. Nie dajcie się nabrać tak jak ja, jak masz komuś dać po prostu pieniądze, to lepiej daj biednym, a nie temu..... (korekta administratora) Klientka;)
  Data dodania: 2011-02-11
  Ocena: 1/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


Polecam . Pedantyczny , odpowiedzialny i skuteczny . Przez: Kolejny zadowolony klient .
1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl