adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Poniedziałek 30 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Przemysław Bałut
Dołącz do nas: 
 
 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Dziś na zamkniętym posiedzeniu sejmowa komisja finansów publicznych dyskutowano o sytuacji spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Banki nie chcą płacić za ich problemy.

 • Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Trwają ostatnie prace nad ustawą o Radzie Dialogu Społecznego. Może ona wejść w życie jeszcze przed wakacjami. Rola rządu ma zostać ograniczona, a przewodnictwo w Radzie ma być rotacyjne. W dialog regionalny zostanie bardziej zaangażowany marszałek województwa.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • ADWOKAT
 • Przemysław Bałut

  ADWOKAT

  Kancelaria Adwokacka Bałut Przemysław
  ul.Brzeska 21
  21-500 Biała Podlaska (Lubelskie)
  Telefon: 83 342 58 51
  Telefon komórkowy: 601 816 619
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 4.00
  Ilość ocen: 6
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (6)
 • barto90
  Polecam adwokata Przemysław a Bałut a! Sprawa została załatwiona rzetelnie z korzystnym wyrokiem sądu pomimo wniesienia apelacji przez prokuraturę do sądu okręgowego w Lublinie. Współpracowałem do tej pory z wieloma kancelariami z Białej przez co byłem kilkukrotnie karany w zawieszeniu, a tutaj proszę uniewinnienie. Polecam wszystkim którzy mają problemy z prawem karnym i serdecznie dziękuję dla Pana Mecenasa Bałuta jeżeli kiedykolwiek to przeczyta.
  Data dodania: 2015-03-15
  Ocena: 7/7
 • misza553
  Witam w 100% zgadzam sie z poprzednimi opiniami Pan Mecenas jest beznadziejny moja sytuacja wyglada identycznie jak Kasski: duzo mowi malo robi,nie zna podstaw dotyczacych sprawy no i oczywiscie nie odbiera telefonow ale reke po kase bez wiekszych wachan wyciaga-porazka a nie adwokat NIE POLECAM
  Data dodania: 2015-01-09
  Ocena: 1/7
 • Rip
  Zgaszam sie z kasski, z wiekszymi sprawami nie radzi sobie zupelnie, zapomnial wniesc sprawe co zaowocowalo przedawnieniem roszczenia. Moze do drobnych spraw i sobie radzi, ale w wiekszych to juz zaczynaja sie schody. Ponadto slaba organizacja czasu ze strony tego Pana - chociazby obiecane ze Pan oddzwoni (hmmm minal chyba z rok i nadal czekam)
  Data dodania: 2014-08-25
  Ocena: 1/7
 • Diana 35
  Jestem pod wrazeniem wysokiego zaangazowania i precyzyjnej znajomosci przedmiotu Pana Mecenasa, co w moim przypadku zaowocowalo korzystnym rozstrzygnieciem mojej sprawy.
  Data dodania: 2013-10-30
  Ocena: 7/7
 • Klientka
  Zupełnie nie zgadzam się z komentarzem poprzedniczki. Pan Przemysław Bałut to złoty człowiek! Nie znam osoby, która wypowiedziałaby się źle na jego temat. Prowadzi sprawę od początku do końca z wielkim zaangażowaniem. Na każdym etapie prowadzonej przez niego sprawy można się poradzić, skonsultować się z nim. Jestem zadowolona z wyboru adwokata i na pewno zlecę mu obsługę prawną mojej firmy kiedy tylko się rozkręci. Pozdrawiam.
  Data dodania: 2013-09-20
  Ocena: 7/7
 • kasski
  człowiek, który nie ma pojęcia o swojej pracy. Dużo mówi, mało robi. Bierze pieniądze i to wszystko. Działa na zasadzie "przychylności losu" Brak mi słów!!! Miałam kontakt z wieloma mecenasami, ludźmi na poziomie, ale ten pan.... może w swojej wsi-jak mówi- robi karierę na drobnych pijaczkach lub w sprawach o alimenty, ale w cięższych sprawach nie wykazuje się. Panie "prawniku" niech pan odda ludziom pieniądze, zamiast kupować kolejne BMW!!!! ..... (korekta administratora) !!! Nie potrafi pan odpowiedzieć na proste pytania, a potem nie odbiera tel. Nie dajcie się nabrać tak jak ja, jak masz komuś dać po prostu pieniądze, to lepiej daj biednym, a nie temu..... (korekta administratora) Klientka;)
  Data dodania: 2011-02-11
  Ocena: 1/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl