sdf Zofia Gładysz, Tarnobrzeg, Adwokat - SkutecznyAdwokat.pl
adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Środa 4 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Zofia Gładysz
Dołącz do nas: 
 
 • Zmiany w Kodeksie Karnym

  Zmiany w Kodeksie Karnym

  MS: Projekt reformy stanowi największą od 1997 r. nowelizację przepisów materialnych prawa karnego.

 • Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Częstym dylematem wśród osób, które stają do aktu notarialnego obejmującego „umowę deweloperską” jest określenie przedmiotu umowy w sytuacji, gdy nabywca pozostaje w ustroju małżeńskiej wspólności ustawowej (jak większość małżeństw w Polsce), a zamierza nabyć lokal do majątku osobistego.

 • Podział majątku wspólnego

  Podział majątku wspólnego

  W dzisiejszych czasach rozwód nie jest już dla nikogo szokujący. Niemniej często przysparza on byłym małżonkom wiele problemów, szczególnie w sferze finansowej. Powstaje pytanie w jaki sposób podzielić wspólny majątek, kto powinien zatrzymać mieszkanie, a kto samochód? Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego typu sytuacji.

 • Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Nowości w cenionej serii "Prawo w praktyce" oraz inne, ważne publikacje 2014. Zapraszamy do zapoznania się z opisem pozycji Wydawnictwa LexisNexis Polska.

 • BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  Zdaniem Prawnika: Jarosław Góra z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Wdrażając rozwiązania BYOD pracodawcy dbają najczęściej o kwestie związane z bezpieczeństwem informacji przetwarzanych za pomocą prywatnego sprzętu, ale często zapominają o aspektach prawnych z tym związanych.


 • ADWOKAT
 • Zofia Gładysz

  ADWOKAT

  ul.Piłsudskiego 20
  39-400 Tarnobrzeg (Podkarpackie)
  Telefon: 15 823 69 61
  Fax: 15 823 69 61
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 1.00
  Ilość ocen: 3
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (3)
 • adam
  Jest zainteresowana tylko kasą. Zaangażowanie małe, nawet nie wie w której sali jest rozprawa. Jedynym jej działaniem jest dolewanie oliwy do ognia. W mojej sprawie rozwodowej wykazała się szydzeniem ze mnie i podjudzaniem byłej żony aby inicjowała kłótnie i szybko wzywała policję w celu zebrania "materiału dowodowego". Pozew przez nią przygotowany mijał się z prawdą tak bardzo, że jeszcze przed pierwszą rozprawą większość zarzutów została przez nią samą wycofane (aż żałuję, że poinformowałem byłą żonę jeszcze przed rozprawą i zdążyła wszystko sprostować). Zofia Gładysz jest intrygantką zdobywającą dowody obciążające w sposób graniczący z przestępstwem wykorzystującą trudną sytuację w jakiej znajdują się strony postępowania rozwodowego do osiągnięcia własnych korzyści. Stanowczo nie polecam - łatwiej i zdrowiej (bez niepotrzebnego stresu) jest się rozwieść w sposób cywilizowany co jest szczególnie ważne gdy w grę wchodzą małoletnie dzieci.
  Data dodania: 2014-09-20
  Ocena: 1/7
 • Izabela
  Pani mecenas przy pierwszym spotkaniu sprawia wrażenie bardzo pozytywne. Jest miła, wzbudza zaufanie. Kiedy zdobędzie już klienta nie ma czasu, nie jest zainteresowana spotkaniem przed rozprawą w celu ustalenia podstawowych faktów. Za spotkanie przed rozprawą zainkasowała opłatę jak za poradę prawną, chociaż honorarium zostało już uiszczone. W pozwie, który napisany był chaotycznie i można powiedzieć mało profesjonalnie pomyliła wiele danych, co późnej było wykorzystane przeciwko mnie. Na rozprawę przyszła nieprzygotowana przed salą trzeba było wyjaśniać jej podstawowe fakty. Na drugiej rozprawie wcale się nie pojawiła (w tym samym czasie miała inną sprawę rozwodową) i przysłała aplikantkę bez poinformowania o tym. Przy ustalaniu kwoty alimentów zawyżyła stawkę(im wyższa kwota, o którą się walczy, tym wyższe jej honorarium), która była nieosiągalna do wywalczenia. Jako adwokat z wieloletnim stażem powinna wiedzieć o jaką kwotę można się ubiegać, żeby nie wyjść na fantastę, który "porywa się z motyką na słońce". Po praktycznie przegranej sprawie proponuje apelację, ale oczywiście za dodatkowe honorarium. Reasumując aplikantka, przysłana na zastępstwo była o wiele lepiej przygotowana niż słynna pani adwokat. Jej usługa to totalna porażka, dlatego zastanówcie się przy wyborze prawnika, bo naprawdę są od niej lepsi, przede wszystkim kompetentni i nie trzymają kilku srok za ogon.
  Data dodania: 2014-02-20
  Ocena: 1/7
 • Dzielnytata
  Świetnie nieszcy rodziny i ludzi http://www.aferyprawa.eu/Adwokatura/Adwokatka-Zofia-Gladysz-kancelaria-w-Tarnobrzegu-za-kase-zniszczy-nie-tylko-faceta-ale-i-cala-rodzine-z-listow-do-Redakcji
  Data dodania: 2014-02-08
  Ocena: 1/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl