adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Czwartek 26 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Eliza Kuna
Dołącz do nas: 
 
 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Dziś na zamkniętym posiedzeniu sejmowa komisja finansów publicznych dyskutowano o sytuacji spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Banki nie chcą płacić za ich problemy.

 • Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Trwają ostatnie prace nad ustawą o Radzie Dialogu Społecznego. Może ona wejść w życie jeszcze przed wakacjami. Rola rządu ma zostać ograniczona, a przewodnictwo w Radzie ma być rotacyjne. W dialog regionalny zostanie bardziej zaangażowany marszałek województwa.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • ADWOKAT
 • Eliza Kuna

  ADWOKAT

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Elizy Kuny
  ul.Sienna 64
  00-825 Warszawa (Mazowieckie)
  Telefon: 605-384-102
  Strona www:  www.elizakuna.pl
  Zakres usług:  Kancelaria Adwokacka Adwokat Elizy Kuny świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Kancelaria mieści się w centrum Warszawy, przy ul. Siennej 64.  Fundamentem funkcjonowania Kancelarii jest orientacja na świadczenie usług wysokiej jakości. Doświadczenie w kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów oraz wszechstronne przygotowanie merytoryczne prawników Kancelarii pozwalają sprostać wysokim standardom jakościowym i oczekiwaniom naszych Klientów.

  kancelaria prowadzi sprawy cywilne, rodzinne, gospodarcze, administracyjne i podatkowe.
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 7.00
  Ilość ocen: 6
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (6)
 • shant123
  Moja sprawa dotyczyła alimentów na synka- dość ciężko ją znosiłam, walka z moim ex mnie bardzo dużo kosztowała, natomiast Pani mecenas mnie bardzo wspierała, na każde pismo przygotowywała kontrargumenty, a na rozprawach czułam się naprawdę komfortowo. No i ostateczna kwota była dość wysoka.
  Data dodania: 2014-08-06
  Ocena: 7/7
 • MonikaZielinska
  Bardzo dobrze oceniam współpracę z panią mecenas Elizą Kuną. Sprawnie i skutecznie przeprowadziła mnie przez sprawę rozwodową i majątkową. Jest adwokatem godnym polecenia. Jeszcze raz dziękuję za udzielone wsparcie!
  Data dodania: 2014-05-28
  Ocena: 7/7
 • MonikaZielinska
  Bardzo dobrze oceniam współpracę z panią mecenas Elizą Kuną. Sprawnie i skutecznie przeprowadziła mnie przez sprawę rozwodową i majątkową. Jest adwokatem godnym polecenia. Jeszcze raz dziękuję za udzielone wsparcie!
  Data dodania: 2014-05-28
  Ocena: 7/7
 • JerzyMa
  Pani Mecenas prowadziła moją sprawę cywilną. Mimo, że sprawa uchodziła za beznadziejną, zakończyła się pozytywnie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Mecenas i oddania prowadzonym sprawom (z poświęceniem wielokrotnie czasu prywatnego). Bardzo dziękuję nie tylko za poprowadzenie sprawy, ale też za wsparcie, które było nieocenione, kiedy wydawało się, że już nic więcej nie da się zrobić.
  Data dodania: 2014-02-19
  Ocena: 7/7
 • Michał
  Polecam kancelarie Pani mecenas. Pani Eliza podeszła do mojej sprawy z zaangażowaniem
  Data dodania: 2013-12-04
  Ocena: 7/7
 • Martyna
  Zachęcona komentarzami postanowiłam powierzyć swoją sprawę rodzinną Pani Adwokat. I nie rozczarowałam sie. Rzetelna, uczciwa. Na sali sądowowej czułam sie z Nią naprawdę bezpiecznie. Warto.
  Data dodania: 2013-10-08
  Ocena: 7/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl