sdf Eliza Kuna, Warszawa, Adwokat - SkutecznyAdwokat.pl
adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Wtorek 3 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Eliza Kuna
Dołącz do nas: 
 
 • Zmiany w Kodeksie Karnym

  Zmiany w Kodeksie Karnym

  MS: Projekt reformy stanowi największą od 1997 r. nowelizację przepisów materialnych prawa karnego.

 • Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Częstym dylematem wśród osób, które stają do aktu notarialnego obejmującego „umowę deweloperską” jest określenie przedmiotu umowy w sytuacji, gdy nabywca pozostaje w ustroju małżeńskiej wspólności ustawowej (jak większość małżeństw w Polsce), a zamierza nabyć lokal do majątku osobistego.

 • Podział majątku wspólnego

  Podział majątku wspólnego

  W dzisiejszych czasach rozwód nie jest już dla nikogo szokujący. Niemniej często przysparza on byłym małżonkom wiele problemów, szczególnie w sferze finansowej. Powstaje pytanie w jaki sposób podzielić wspólny majątek, kto powinien zatrzymać mieszkanie, a kto samochód? Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego typu sytuacji.

 • Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Nowości w cenionej serii "Prawo w praktyce" oraz inne, ważne publikacje 2014. Zapraszamy do zapoznania się z opisem pozycji Wydawnictwa LexisNexis Polska.

 • BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  Zdaniem Prawnika: Jarosław Góra z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Wdrażając rozwiązania BYOD pracodawcy dbają najczęściej o kwestie związane z bezpieczeństwem informacji przetwarzanych za pomocą prywatnego sprzętu, ale często zapominają o aspektach prawnych z tym związanych.


 • ADWOKAT
 • Eliza Kuna

  ADWOKAT

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Elizy Kuny
  ul.Sienna 64
  00-825 Warszawa (Mazowieckie)
  Telefon: 605-384-102
  Strona www:  www.elizakuna.pl
  Zakres usług:  Kancelaria Adwokacka Adwokat Elizy Kuny świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Kancelaria mieści się w centrum Warszawy, przy ul. Siennej 64.  Fundamentem funkcjonowania Kancelarii jest orientacja na świadczenie usług wysokiej jakości. Doświadczenie w kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów oraz wszechstronne przygotowanie merytoryczne prawników Kancelarii pozwalają sprostać wysokim standardom jakościowym i oczekiwaniom naszych Klientów.

  kancelaria prowadzi sprawy cywilne, rodzinne, gospodarcze, administracyjne i podatkowe.
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 7.00
  Ilość ocen: 6
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (6)
 • shant123
  Moja sprawa dotyczyła alimentów na synka- dość ciężko ją znosiłam, walka z moim ex mnie bardzo dużo kosztowała, natomiast Pani mecenas mnie bardzo wspierała, na każde pismo przygotowywała kontrargumenty, a na rozprawach czułam się naprawdę komfortowo. No i ostateczna kwota była dość wysoka.
  Data dodania: 2014-08-06
  Ocena: 7/7
 • MonikaZielinska
  Bardzo dobrze oceniam współpracę z panią mecenas Elizą Kuną. Sprawnie i skutecznie przeprowadziła mnie przez sprawę rozwodową i majątkową. Jest adwokatem godnym polecenia. Jeszcze raz dziękuję za udzielone wsparcie!
  Data dodania: 2014-05-28
  Ocena: 7/7
 • MonikaZielinska
  Bardzo dobrze oceniam współpracę z panią mecenas Elizą Kuną. Sprawnie i skutecznie przeprowadziła mnie przez sprawę rozwodową i majątkową. Jest adwokatem godnym polecenia. Jeszcze raz dziękuję za udzielone wsparcie!
  Data dodania: 2014-05-28
  Ocena: 7/7
 • JerzyMa
  Pani Mecenas prowadziła moją sprawę cywilną. Mimo, że sprawa uchodziła za beznadziejną, zakończyła się pozytywnie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Mecenas i oddania prowadzonym sprawom (z poświęceniem wielokrotnie czasu prywatnego). Bardzo dziękuję nie tylko za poprowadzenie sprawy, ale też za wsparcie, które było nieocenione, kiedy wydawało się, że już nic więcej nie da się zrobić.
  Data dodania: 2014-02-19
  Ocena: 7/7
 • Michał
  Polecam kancelarie Pani mecenas. Pani Eliza podeszła do mojej sprawy z zaangażowaniem
  Data dodania: 2013-12-04
  Ocena: 7/7
 • Martyna
  Zachęcona komentarzami postanowiłam powierzyć swoją sprawę rodzinną Pani Adwokat. I nie rozczarowałam sie. Rzetelna, uczciwa. Na sali sądowowej czułam sie z Nią naprawdę bezpiecznie. Warto.
  Data dodania: 2013-10-08
  Ocena: 7/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl