adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Wtorek 31 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Wojciech Jan  Więcław
Dołącz do nas: 
 
 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Dziś na zamkniętym posiedzeniu sejmowa komisja finansów publicznych dyskutowano o sytuacji spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Banki nie chcą płacić za ich problemy.

 • Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Trwają ostatnie prace nad ustawą o Radzie Dialogu Społecznego. Może ona wejść w życie jeszcze przed wakacjami. Rola rządu ma zostać ograniczona, a przewodnictwo w Radzie ma być rotacyjne. W dialog regionalny zostanie bardziej zaangażowany marszałek województwa.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • ADWOKAT
 • Wojciech Jan Więcław

  ADWOKAT

  Kancelaria Adwokacka Więcław Wojciech
  ul.Hugo Kołłątaja 3 lok. 7
  20-076 Lublin (Lubelskie)
  Telefon komórkowy: +48814735658
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 1.25
  Ilość ocen: 4
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (4)
 • basia69
  Chce dolaczyc do opinii na temat mecenasa Wieclawa.Potwierdzam wszystkie negatywne oceny w szczegòlnosci chodzi o brak czasu dla klienta i chamstwo.Odradzam.Slyszalam ze adwokaci ,,umawiaja sie,, miedzy soba na efekt koncowy sprawy,oznacza to ze pracuja dla wlasnych znajomosci a nie dla korzysci klienta.To jest wlasnie ten przypadek.
  Data dodania: 2011-07-07
  Ocena: 2/7
 • bezcukru
  Stanowczo odradzam tego prawnika,miałam wszystkie możliwości wygrania tej prostej sprawy.Niestety Pan Mecenas bez uprzedniego uzgodnienia ze mną wysyła na sprawe nierozgarniętą aplikantkę....Kontakt telefoniczny po tym zajściu stał się praktycznie nie możliwy, a przypominam, że Mecenas wziąl ciężkie pieniądze !!! Na marginesie potwierdzam opinie o grubiaństwie,chamstwie i traktowaniu klientów jak potencjalnych głupców.
  Data dodania: 2011-05-10
  Ocena: 1/7
 • monia79
  Osoba wyjątkowo nie miła i arogancka,niestety nie dla przeciwników lecz dla własnych klientów.Moim zdaniem najgorszy prawnik w Łęcznej.Nie wart absolutnie cięzkich pieniędzy jakich woła, na sprawe śle aplikantke choć obiecuje że pojedzie osobiście.Omijajcie szerokim łukiem.
  Data dodania: 2011-03-04
  Ocena: 1/7
 • prymus
  Osoba pozbawiona jakichkolwiek skrupulòw,drogi i nieskuteczny.Wydalem 8 tys. zl i wyszlo na to ze pan mecenas przegral sprawe dla wlasnych ukladòw .Arogancki,opryskliwy i trudny do zlapania, poswieca malo czasu klientowi,sprawia wraznie kogos kto wykonuje ten zawòd tylko dlatego,ze robi to jego ojciec i nic innego nie mògl mu zalatwic.Wyrzucone pieniadze,stracony czas.
  Data dodania: 2011-01-01
  Ocena: 1/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl