sdf Wojciech Jan  Więcław, Lublin, Adwokat - SkutecznyAdwokat.pl
adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Środa 4 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Wojciech Jan  Więcław
Dołącz do nas: 
 
 • Zmiany w Kodeksie Karnym

  Zmiany w Kodeksie Karnym

  MS: Projekt reformy stanowi największą od 1997 r. nowelizację przepisów materialnych prawa karnego.

 • Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Częstym dylematem wśród osób, które stają do aktu notarialnego obejmującego „umowę deweloperską” jest określenie przedmiotu umowy w sytuacji, gdy nabywca pozostaje w ustroju małżeńskiej wspólności ustawowej (jak większość małżeństw w Polsce), a zamierza nabyć lokal do majątku osobistego.

 • Podział majątku wspólnego

  Podział majątku wspólnego

  W dzisiejszych czasach rozwód nie jest już dla nikogo szokujący. Niemniej często przysparza on byłym małżonkom wiele problemów, szczególnie w sferze finansowej. Powstaje pytanie w jaki sposób podzielić wspólny majątek, kto powinien zatrzymać mieszkanie, a kto samochód? Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego typu sytuacji.

 • Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Nowości w cenionej serii "Prawo w praktyce" oraz inne, ważne publikacje 2014. Zapraszamy do zapoznania się z opisem pozycji Wydawnictwa LexisNexis Polska.

 • BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  Zdaniem Prawnika: Jarosław Góra z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Wdrażając rozwiązania BYOD pracodawcy dbają najczęściej o kwestie związane z bezpieczeństwem informacji przetwarzanych za pomocą prywatnego sprzętu, ale często zapominają o aspektach prawnych z tym związanych.


 • ADWOKAT
 • Wojciech Jan Więcław

  ADWOKAT

  Kancelaria Adwokacka Więcław Wojciech
  ul.Hugo Kołłątaja 3 lok. 7
  20-076 Lublin (Lubelskie)
  Telefon komórkowy: +48814735658
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 1.25
  Ilość ocen: 4
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (4)
 • basia69
  Chce dolaczyc do opinii na temat mecenasa Wieclawa.Potwierdzam wszystkie negatywne oceny w szczegòlnosci chodzi o brak czasu dla klienta i chamstwo.Odradzam.Slyszalam ze adwokaci ,,umawiaja sie,, miedzy soba na efekt koncowy sprawy,oznacza to ze pracuja dla wlasnych znajomosci a nie dla korzysci klienta.To jest wlasnie ten przypadek.
  Data dodania: 2011-07-07
  Ocena: 2/7
 • bezcukru
  Stanowczo odradzam tego prawnika,miałam wszystkie możliwości wygrania tej prostej sprawy.Niestety Pan Mecenas bez uprzedniego uzgodnienia ze mną wysyła na sprawe nierozgarniętą aplikantkę....Kontakt telefoniczny po tym zajściu stał się praktycznie nie możliwy, a przypominam, że Mecenas wziąl ciężkie pieniądze !!! Na marginesie potwierdzam opinie o grubiaństwie,chamstwie i traktowaniu klientów jak potencjalnych głupców.
  Data dodania: 2011-05-10
  Ocena: 1/7
 • monia79
  Osoba wyjątkowo nie miła i arogancka,niestety nie dla przeciwników lecz dla własnych klientów.Moim zdaniem najgorszy prawnik w Łęcznej.Nie wart absolutnie cięzkich pieniędzy jakich woła, na sprawe śle aplikantke choć obiecuje że pojedzie osobiście.Omijajcie szerokim łukiem.
  Data dodania: 2011-03-04
  Ocena: 1/7
 • prymus
  Osoba pozbawiona jakichkolwiek skrupulòw,drogi i nieskuteczny.Wydalem 8 tys. zl i wyszlo na to ze pan mecenas przegral sprawe dla wlasnych ukladòw .Arogancki,opryskliwy i trudny do zlapania, poswieca malo czasu klientowi,sprawia wraznie kogos kto wykonuje ten zawòd tylko dlatego,ze robi to jego ojciec i nic innego nie mògl mu zalatwic.Wyrzucone pieniadze,stracony czas.
  Data dodania: 2011-01-01
  Ocena: 1/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl