adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Niedziela 1 lutego 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Wiadomości       Mec. Dariusz Jasak Prawnikiem Września Województwa Łódzkiego
Dołącz do nas: 
 
 • Zmiany w Kodeksie Karnym

  Zmiany w Kodeksie Karnym

  MS: Projekt reformy stanowi największą od 1997 r. nowelizację przepisów materialnych prawa karnego.

 • Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Częstym dylematem wśród osób, które stają do aktu notarialnego obejmującego „umowę deweloperską” jest określenie przedmiotu umowy w sytuacji, gdy nabywca pozostaje w ustroju małżeńskiej wspólności ustawowej (jak większość małżeństw w Polsce), a zamierza nabyć lokal do majątku osobistego.

 • Podział majątku wspólnego

  Podział majątku wspólnego

  W dzisiejszych czasach rozwód nie jest już dla nikogo szokujący. Niemniej często przysparza on byłym małżonkom wiele problemów, szczególnie w sferze finansowej. Powstaje pytanie w jaki sposób podzielić wspólny majątek, kto powinien zatrzymać mieszkanie, a kto samochód? Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego typu sytuacji.

 • Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Nowości w cenionej serii "Prawo w praktyce" oraz inne, ważne publikacje 2014. Zapraszamy do zapoznania się z opisem pozycji Wydawnictwa LexisNexis Polska.

 • BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  Zdaniem Prawnika: Jarosław Góra z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Wdrażając rozwiązania BYOD pracodawcy dbają najczęściej o kwestie związane z bezpieczeństwem informacji przetwarzanych za pomocą prywatnego sprzętu, ale często zapominają o aspektach prawnych z tym związanych.


 • WIADOMOŚCI
 • 14 października 2011

  Mec. Dariusz Jasak Prawnikiem Września Województwa Łódzkiego

  Jak czytamy w Jego biogramie ze strony internetowej Kancelarii http://www.jasak.pl: „W latach 1998-2003 odbył stacjonarne studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim ukończone z wynikiem bardzo dobrym. W latach 2004-2008 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi zakończoną zdaniem egzaminu radcowskiego z wynikiem bardzo dobrym plus. W latach 2005 - 2008 prowadził własną działalność gospodarczą związaną z doradztwem i obsługą prawną. W 2008 r., po uzyskaniu tytułu zawodowego radcy prawnego założył własną kancelarię. Specjalizuje się w problematyce prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, a także w prowadzeniu sporów sądowych”.

   

  Z kolei Klienci/Użytkownicy piszą: „Profesjonalista w 100%. Potwierdzam, iż jest świetny w sprawach gospodarczych. Wygrał dla nas sprawę, którą inni prawnicy oceniali jako przegraną. Poza tym jest miłym i sympatycznym człowiekiem, z rewelacyjnym podejściem do Klienta”; „Gorąco polecam pana Dariusza Jasaka. Bardzo profesjonalny kontakt, bardzo dobre, niekonwencjonalne i przede wszystkim skuteczne pomysły. Wygrał sprawę, która wyglądała na beznadziejną”; „Chciałam polecić Pana mec. Jasaka jako wybornego znawcę procesu sądowego. Dzięki swoim umiejętnościom i pasji w wykonywaniu zawodu wygrał bardzo trudną sprawę. Współczułam swojemu przeciwnikowi i jego pełnomocnikowi, który nie był w stanie odeprzeć argumentów mec. Jasaka. Szczególnie zaimponował mi, gdy zaproponował koncepcję poprowadzenia sprawy, która wydawała mi się ryzykowna, ale zaufałam Mu i nie żałuję. W sporach sądowych nie ma sobie równych”; „Pan Dariusz to niesamowity Człowiek. Jako Prawnik jest bardzo skrupulatny, rzetelny i bardzo dobrze przygotowany do swojego fachu. Widać, że praca, którą wykonuje jest jego pasją. Przy kontakcie zauważa się dużą kulturę osobistą, profesjonalizm i kompetencję. Informacje na temat sprawy przekazywane są natychmiast. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pana Dariusza”.

   

  Pozostaje nam przyłączyć się do zachęt i rekomendacji, zaś Panu Mecenasowi i Jego Klientom złożyć serdeczne gratulacje!

  Zespół Redakcyjny

  SkutecznyAdwokat.pl

   

  O mec. Jasaku czytaj również: http://www.skutecznyadwokat.pl/znajdz-i-ocen/radca-prawny/prawnik/radca-prawny/dariusz-jasak,10336

   

   

   

   

    • Skomentuj artykuł

 • Komentarze (0)


Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl