adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Wtorek 31 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Wiadomości       Mec. Dariusz Jasak Prawnikiem Września Województwa Łódzkiego
Dołącz do nas: 
 
 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Sprawa SKOK-ów w komisji sejmowej

  Dziś na zamkniętym posiedzeniu sejmowa komisja finansów publicznych dyskutowano o sytuacji spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Banki nie chcą płacić za ich problemy.

 • Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Powrót formuły spotkań trójstronnych

  Trwają ostatnie prace nad ustawą o Radzie Dialogu Społecznego. Może ona wejść w życie jeszcze przed wakacjami. Rola rządu ma zostać ograniczona, a przewodnictwo w Radzie ma być rotacyjne. W dialog regionalny zostanie bardziej zaangażowany marszałek województwa.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • WIADOMOŚCI
 • 14 października 2011

  Mec. Dariusz Jasak Prawnikiem Września Województwa Łódzkiego

  Jak czytamy w Jego biogramie ze strony internetowej Kancelarii http://www.jasak.pl: „W latach 1998-2003 odbył stacjonarne studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim ukończone z wynikiem bardzo dobrym. W latach 2004-2008 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi zakończoną zdaniem egzaminu radcowskiego z wynikiem bardzo dobrym plus. W latach 2005 - 2008 prowadził własną działalność gospodarczą związaną z doradztwem i obsługą prawną. W 2008 r., po uzyskaniu tytułu zawodowego radcy prawnego założył własną kancelarię. Specjalizuje się w problematyce prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, a także w prowadzeniu sporów sądowych”.

   

  Z kolei Klienci/Użytkownicy piszą: „Profesjonalista w 100%. Potwierdzam, iż jest świetny w sprawach gospodarczych. Wygrał dla nas sprawę, którą inni prawnicy oceniali jako przegraną. Poza tym jest miłym i sympatycznym człowiekiem, z rewelacyjnym podejściem do Klienta”; „Gorąco polecam pana Dariusza Jasaka. Bardzo profesjonalny kontakt, bardzo dobre, niekonwencjonalne i przede wszystkim skuteczne pomysły. Wygrał sprawę, która wyglądała na beznadziejną”; „Chciałam polecić Pana mec. Jasaka jako wybornego znawcę procesu sądowego. Dzięki swoim umiejętnościom i pasji w wykonywaniu zawodu wygrał bardzo trudną sprawę. Współczułam swojemu przeciwnikowi i jego pełnomocnikowi, który nie był w stanie odeprzeć argumentów mec. Jasaka. Szczególnie zaimponował mi, gdy zaproponował koncepcję poprowadzenia sprawy, która wydawała mi się ryzykowna, ale zaufałam Mu i nie żałuję. W sporach sądowych nie ma sobie równych”; „Pan Dariusz to niesamowity Człowiek. Jako Prawnik jest bardzo skrupulatny, rzetelny i bardzo dobrze przygotowany do swojego fachu. Widać, że praca, którą wykonuje jest jego pasją. Przy kontakcie zauważa się dużą kulturę osobistą, profesjonalizm i kompetencję. Informacje na temat sprawy przekazywane są natychmiast. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pana Dariusza”.

   

  Pozostaje nam przyłączyć się do zachęt i rekomendacji, zaś Panu Mecenasowi i Jego Klientom złożyć serdeczne gratulacje!

  Zespół Redakcyjny

  SkutecznyAdwokat.pl

   

  O mec. Jasaku czytaj również: http://www.skutecznyadwokat.pl/znajdz-i-ocen/radca-prawny/prawnik/radca-prawny/dariusz-jasak,10336

   

   

   

   

    • Skomentuj artykuł

 • Komentarze (0)


Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl