adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Niedziela 1 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Wiadomości       Mec. Krzysztof SZYMAŃSKI Prawnikiem Roku Województwa Lubuskiego
Dołącz do nas: 
 
 • Zmiany w Kodeksie Karnym

  Zmiany w Kodeksie Karnym

  MS: Projekt reformy stanowi największą od 1997 r. nowelizację przepisów materialnych prawa karnego.

 • Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Częstym dylematem wśród osób, które stają do aktu notarialnego obejmującego „umowę deweloperską” jest określenie przedmiotu umowy w sytuacji, gdy nabywca pozostaje w ustroju małżeńskiej wspólności ustawowej (jak większość małżeństw w Polsce), a zamierza nabyć lokal do majątku osobistego.

 • Podział majątku wspólnego

  Podział majątku wspólnego

  W dzisiejszych czasach rozwód nie jest już dla nikogo szokujący. Niemniej często przysparza on byłym małżonkom wiele problemów, szczególnie w sferze finansowej. Powstaje pytanie w jaki sposób podzielić wspólny majątek, kto powinien zatrzymać mieszkanie, a kto samochód? Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego typu sytuacji.

 • Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Nowości w cenionej serii "Prawo w praktyce" oraz inne, ważne publikacje 2014. Zapraszamy do zapoznania się z opisem pozycji Wydawnictwa LexisNexis Polska.

 • BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  Zdaniem Prawnika: Jarosław Góra z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Wdrażając rozwiązania BYOD pracodawcy dbają najczęściej o kwestie związane z bezpieczeństwem informacji przetwarzanych za pomocą prywatnego sprzętu, ale często zapominają o aspektach prawnych z tym związanych.


 • WIADOMOŚCI
 • 13 lipca 2012

  Mec. Krzysztof SZYMAŃSKI Prawnikiem Roku Województwa Lubuskiego

  Jeden z najbardziej renomowanych i uznanych adwokatów w kraju – został naszym Laureatem. Województwo Lubuskie ma szczęście do utalentowanych mecenasów, stanowiących o wysokiej kulturze prawnej tego regionu. Jednym z takich Skutecznych Prawników jest właśnie mec. Krzysztof Szymański.

   

  Na stronie internetowej http://www.szymanski.org.pl/ czytamy o naszym Laureacie: „Adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Wieloletni dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze. Obrońca w wielu głośnych sprawach karnych przed Sądem Okręgowym w Zielonej Górze i Sądem Apelacyjnym w Poznaniu. Wykładowca i egzaminator w ramach szkolenia aplikantów adwokackich. Odznaczony odznaką "Adwokatura Zasłużonym". W latach 2007 - 2011 Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego. Członek rad nadzorczych spółek prawa handlowego w tym spółek publicznych”, zaś o prowadzonej przez Pana Mecenasa działalności znajdujemy następujące informacje: „Kancelaria „Szymański & Kornalewicz Adwokacka Spółka Partnerska” została założona w 2011 r. przez adwokata Krzysztofa Szymańskiego i adwokata Roberta Kornalewicza i stanowi kontynuację kancelarii prowadzonej przez adwokata Krzysztofa Szymańskiego indywidualnie od 1992 r., a wcześniej w ramach zespołu adwokackiego od 1978 r.

   

  Od początku działalności Kancelaria zdobyła zaufanie wielu firm, a jej założyciel Krzysztof Szymański występował jako obrońca w wielu głośnych sprawach karnych oraz reprezentował znane osobistości w procesach o ochronę dóbr osobistych.

   

  Z kancelarią związany jest doświadczony, a jednocześnie młody i kreatywny zespół prawników pozwalający Kancelarii oferować obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na najwyższym poziomie.

   

  Doskonałe przygotowanie merytoryczne prawników kancelarii w połączeniu z możliwością błyskawicznej weryfikacji najnowszego dorobku prawniczej doktryny pozwala Nam na udzielenie klientom rzetelnej pomocy prawnej w najkrótszym terminie”.

   

  Mec. Szymański to bez wątpienia Prawnik błyskotliwy, zaangażowany w prawidłowe stanowienie i wykonywania także prawa lokalnego, adwokat o ogromnej wyobraźni, wielkiej wiedzy i zdolności pogłębionej analizy prawnej. Warto też zapoznać się z opiniami na temat naszego Laureata ze strony Użytkowników Portalu:

   

  http://www.skutecznyadwokat.pl/prawnik,10802,1,krzysztof,zielona-gora.html

   

  http://www.skutecznyadwokat.pl/wiadomosc,mec-krzysztof-szymanski-prawnikiem-listopada-wojewodztwa-lubuskiego,1203.html

   

  Panu Mecenasowi serdecznie gratulujemy!

   

  Zespół Redakcyjny SkutecznyAdwokat.pl

   

   

  Plebiscyt Prawnik Roku organizowany jest dzięki współpracy z

  WOLTERS Kluwer Polska


  KR


 • Skomentuj artykuł

 • Komentarze (1)
 • szejk
  znam tego patafiana nieudolnie prowadził moja sprawę rozwodową nie stawiał się na rozpraw tylko kasa i kasa wstyd że tacy adwokaci istnieją nigdy więcej abym go nie oglądał bo splunę mu w twarz
  Data dodania: 2012-08-18 21:05:51


Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl