adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Sobota 18 kwietnia 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Wiadomości       Mec. Krzysztof SZYMAŃSKI Prawnikiem Roku Województwa Lubuskiego
Dołącz do nas: 
 
 • Polskie prawo blokuje rozwój firm

  Polskie prawo blokuje rozwój firm

  W Polsce biznes nadal napotyka na bariery, które ograniczają jego rozwój. W najgorszej sytuacji są małe firmy, które potrzebują odpowiednich środków na start. Bez zmian w prawie biurokracja w Polsce będzie negatywnie wpływać na całą gospodarkę.

 • Dobre przepisy antymobbingowe?

  Dobre przepisy antymobbingowe?

   Wprowadzone w Polsce przepisy mające przeciwdziałać mobbingowi w pracy są dobre i nie ma potrzeby ich zmieniać – ocenia resort pracy i zapowiada promowanie dobrych praktyk wśród pracodawców. 

 • Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Utrzymująca się napięta sytuacja międzynarodowa może doprowadzić do zaostrzenia przepisów dotyczących śledzenia aktywności internautów przez służby państwowe. 

 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • WIADOMOŚCI
 • 13 lipca 2012

  Mec. Krzysztof SZYMAŃSKI Prawnikiem Roku Województwa Lubuskiego

  Jeden z najbardziej renomowanych i uznanych adwokatów w kraju – został naszym Laureatem. Województwo Lubuskie ma szczęście do utalentowanych mecenasów, stanowiących o wysokiej kulturze prawnej tego regionu. Jednym z takich Skutecznych Prawników jest właśnie mec. Krzysztof Szymański.

   

  Na stronie internetowej http://www.szymanski.org.pl/ czytamy o naszym Laureacie: „Adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Wieloletni dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze. Obrońca w wielu głośnych sprawach karnych przed Sądem Okręgowym w Zielonej Górze i Sądem Apelacyjnym w Poznaniu. Wykładowca i egzaminator w ramach szkolenia aplikantów adwokackich. Odznaczony odznaką "Adwokatura Zasłużonym". W latach 2007 - 2011 Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego. Członek rad nadzorczych spółek prawa handlowego w tym spółek publicznych”, zaś o prowadzonej przez Pana Mecenasa działalności znajdujemy następujące informacje: „Kancelaria „Szymański & Kornalewicz Adwokacka Spółka Partnerska” została założona w 2011 r. przez adwokata Krzysztofa Szymańskiego i adwokata Roberta Kornalewicza i stanowi kontynuację kancelarii prowadzonej przez adwokata Krzysztofa Szymańskiego indywidualnie od 1992 r., a wcześniej w ramach zespołu adwokackiego od 1978 r.

   

  Od początku działalności Kancelaria zdobyła zaufanie wielu firm, a jej założyciel Krzysztof Szymański występował jako obrońca w wielu głośnych sprawach karnych oraz reprezentował znane osobistości w procesach o ochronę dóbr osobistych.

   

  Z kancelarią związany jest doświadczony, a jednocześnie młody i kreatywny zespół prawników pozwalający Kancelarii oferować obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na najwyższym poziomie.

   

  Doskonałe przygotowanie merytoryczne prawników kancelarii w połączeniu z możliwością błyskawicznej weryfikacji najnowszego dorobku prawniczej doktryny pozwala Nam na udzielenie klientom rzetelnej pomocy prawnej w najkrótszym terminie”.

   

  Mec. Szymański to bez wątpienia Prawnik błyskotliwy, zaangażowany w prawidłowe stanowienie i wykonywania także prawa lokalnego, adwokat o ogromnej wyobraźni, wielkiej wiedzy i zdolności pogłębionej analizy prawnej. Warto też zapoznać się z opiniami na temat naszego Laureata ze strony Użytkowników Portalu:

   

  http://www.skutecznyadwokat.pl/prawnik,10802,1,krzysztof,zielona-gora.html

   

  http://www.skutecznyadwokat.pl/wiadomosc,mec-krzysztof-szymanski-prawnikiem-listopada-wojewodztwa-lubuskiego,1203.html

   

  Panu Mecenasowi serdecznie gratulujemy!

   

  Zespół Redakcyjny SkutecznyAdwokat.pl

   

   

  Plebiscyt Prawnik Roku organizowany jest dzięki współpracy z

  WOLTERS Kluwer Polska


  KR


 • Skomentuj artykuł

 • Komentarze (1)
 • szejk
  znam tego patafiana nieudolnie prowadził moja sprawę rozwodową nie stawiał się na rozpraw tylko kasa i kasa wstyd że tacy adwokaci istnieją nigdy więcej abym go nie oglądał bo splunę mu w twarz
  Data dodania: 2012-08-18 21:05:51


Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


11

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl