adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Wtorek 31 marca 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Wiadomości       Mec. Marcin Klatkiewicz prawnikiem listopada w Małopolsce
Dołącz do nas: 
 
 • Dobre przepisy antymobbingowe?

  Dobre przepisy antymobbingowe?

   Wprowadzone w Polsce przepisy mające przeciwdziałać mobbingowi w pracy są dobre i nie ma potrzeby ich zmieniać – ocenia resort pracy i zapowiada promowanie dobrych praktyk wśród pracodawców. 

 • Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Utrzymująca się napięta sytuacja międzynarodowa może doprowadzić do zaostrzenia przepisów dotyczących śledzenia aktywności internautów przez służby państwowe. 

 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • WIADOMOŚCI
 • 18 grudnia 2012

  Mec. Marcin Klatkiewicz prawnikiem listopada w Małopolsce

   

  - Jestem pod wrażeniem kompetencji i rzutkości tego młodego prawnika – powiedział nam klient krakowskiej kancelarii adwokackiej Marcina Klatkiewicza Adam B. – Skutecznie i szybko wyegzekwował pieniądze od mojego dłużnika, które już niemal spisałem na straty - dodał. Okazuje się, że stosunkowo młody wiek nie przeszkadza w byciu wziętym adwokatem. Mecenas Klatkiewicz nie narzeka więc na brak klientów, tym bardziej, że chętnie podejmuje się prowadzenia spraw poza Krakowem i rodzinną Małopolską. Główne obszary jego działalności stanowią: prawo karne, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo pracy oraz sprawy gospodarcze. Jego kancelaria świadczy ponadto usługi dla jednego z największych biur tłumaczeń w Krakowie. Doradza również w bieżącej działalności, prowadzi sprawy z zakresu zamówień publicznych, windykacji należności, praw autorskich, umów z kontrahentami. Współpracuje też z kilkoma firmami z sektora budowlanego w zakresie prowadzonych przez nie inwestycji na terenie Polski i za granicą.
   

  Adwokat Marcin Klatkiewicz
  Kancelaria Adwokacka
  ul. rtm. Dunin – Wąsowicza 8/6
  30-112 Kraków
   


  JB


 • Skomentuj artykuł

 • Komentarze (0)


Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl