adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Piątek 27 lutego 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Wiadomości       Mec. Marcin Klatkiewicz prawnikiem listopada w Małopolsce
Dołącz do nas: 
 
 • Zmiany w Kodeksie Karnym

  Zmiany w Kodeksie Karnym

  MS: Projekt reformy stanowi największą od 1997 r. nowelizację przepisów materialnych prawa karnego.

 • Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  Nabycie przez małżonka lokalu do majątku osobistego – to tak można?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Częstym dylematem wśród osób, które stają do aktu notarialnego obejmującego „umowę deweloperską” jest określenie przedmiotu umowy w sytuacji, gdy nabywca pozostaje w ustroju małżeńskiej wspólności ustawowej (jak większość małżeństw w Polsce), a zamierza nabyć lokal do majątku osobistego.

 • Podział majątku wspólnego

  Podział majątku wspólnego

  W dzisiejszych czasach rozwód nie jest już dla nikogo szokujący. Niemniej często przysparza on byłym małżonkom wiele problemów, szczególnie w sferze finansowej. Powstaje pytanie w jaki sposób podzielić wspólny majątek, kto powinien zatrzymać mieszkanie, a kto samochód? Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego typu sytuacji.

 • Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Publikacje prawne - zobacz nowości na rynku wydawniczym!

  Nowości w cenionej serii "Prawo w praktyce" oraz inne, ważne publikacje 2014. Zapraszamy do zapoznania się z opisem pozycji Wydawnictwa LexisNexis Polska.

 • BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  BYOD, czyli wykorzystywanie prywatnych urządzeń do celów służbowych

  Zdaniem Prawnika: Jarosław Góra z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Wdrażając rozwiązania BYOD pracodawcy dbają najczęściej o kwestie związane z bezpieczeństwem informacji przetwarzanych za pomocą prywatnego sprzętu, ale często zapominają o aspektach prawnych z tym związanych.


 • WIADOMOŚCI
 • 18 grudnia 2012

  Mec. Marcin Klatkiewicz prawnikiem listopada w Małopolsce

   

  - Jestem pod wrażeniem kompetencji i rzutkości tego młodego prawnika – powiedział nam klient krakowskiej kancelarii adwokackiej Marcina Klatkiewicza Adam B. – Skutecznie i szybko wyegzekwował pieniądze od mojego dłużnika, które już niemal spisałem na straty - dodał. Okazuje się, że stosunkowo młody wiek nie przeszkadza w byciu wziętym adwokatem. Mecenas Klatkiewicz nie narzeka więc na brak klientów, tym bardziej, że chętnie podejmuje się prowadzenia spraw poza Krakowem i rodzinną Małopolską. Główne obszary jego działalności stanowią: prawo karne, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo pracy oraz sprawy gospodarcze. Jego kancelaria świadczy ponadto usługi dla jednego z największych biur tłumaczeń w Krakowie. Doradza również w bieżącej działalności, prowadzi sprawy z zakresu zamówień publicznych, windykacji należności, praw autorskich, umów z kontrahentami. Współpracuje też z kilkoma firmami z sektora budowlanego w zakresie prowadzonych przez nie inwestycji na terenie Polski i za granicą.
   

  Adwokat Marcin Klatkiewicz
  Kancelaria Adwokacka
  ul. rtm. Dunin – Wąsowicza 8/6
  30-112 Kraków
   


  JB


 • Skomentuj artykuł

 • Komentarze (0)


Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl