adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Środa 1 kwietnia 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Wiadomości       Mec. Marcin Zając Prawnikiem Listopada Małopolski
Dołącz do nas: 
 
 • Dobre przepisy antymobbingowe?

  Dobre przepisy antymobbingowe?

   Wprowadzone w Polsce przepisy mające przeciwdziałać mobbingowi w pracy są dobre i nie ma potrzeby ich zmieniać – ocenia resort pracy i zapowiada promowanie dobrych praktyk wśród pracodawców. 

 • Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Utrzymująca się napięta sytuacja międzynarodowa może doprowadzić do zaostrzenia przepisów dotyczących śledzenia aktywności internautów przez służby państwowe. 

 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • WIADOMOŚCI
 • 23 grudnia 2011

  Mec. Marcin Zając Prawnikiem Listopada Małopolski

  Każda epoka ma swe charakterystyczne typy przestępstw, a co za tym idzie – także szczególnie wyspecjalizowanych Skutecznych Prawników. Znakiem naszych czasów jest tzw. „przestępczość białych kołnierzyków”. Fachowcem od niej jest zaś nasz listopadowe Laureat z Województwa Małopolskiego, adwokat Marcin Zając.

   

  Opisując swoje zainteresowania zawodowe mec. Zając pisze: „Specjalizacją Kancelarii jest prawo karne, prawo karne gospodarcze - white collar crime, prawo karne skarbowe, prawo wykroczeń oraz prawo karne wykonawcze. Sprawy karne dominują w praktyce Kancelarii.

  Kancelaria prowadzi wydzieloną praktykę dotycząca problematyki odpowiedzialności karnej za przestępstwa narkotykowe. Usługi prawne w sprawach karnych dotyczących produkcji, wprowadzania do obrotu, udzielania oraz posiadania narkotyków i środków odurzających obejmują pomoc prawną przy przestępstwach popełnionych w związku z uzależnieniem od narkotyków i środków odurzających.

  Posiadamy doświadczenie w zakresie przestępczości zorganizowanej, w tym o charakterze przestępstw gospodarczych i karnych skarbowych.

  Przestępstwa gospodarcze tzw. white collar crime uregulowane są w kodeksie karnym i wielu innych ustawach. Praktyka w tym obszarze obejmuje poza obroną w postępowaniu przygotowawczym i sądowym także analizę i doradztwo w przedmiocie oceny ryzyka odpowiedzialności karnej za podejmowane decyzje biznesowe oraz ich skutki w zakresie prawa karnego. Zajmujemy się zagadnieniami odpowiedzialności karnej z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu”.

  Klienci Pana Mecenasa chwalą: „Bardzo dobra Kancelaria. Kompetentni, rzeczowi. Fachowe podejście do Klienta i możliwość indywidualnego negocjowania ceny. Można liczyć na doradztwo i precyzyjne wyjaśnienia wątpliwości. Informacje udzielane od razu. Umawia się na określona godzinę. Nie trzeba czekać. Szczerze polecam!”; „Kancelaria na wysokim poziomie pod każdym względem, jestem bardzo zadowolony. Kompetentni i pracowici, znający się na trudnych problemach. Zostałem przyjęty pomimo późnych godzin wieczornych, bo sytuacja była nagła i paląca. Pełen profesjonalizm i wyjście na przeciw problemowi klienta. W moim wypadku bardzo trudnego i w krytycznym dla mnie momencie”. Tym pozytywnym opiniom wtórują nasi Użytkownicy: „Najlepszy Adwokat w Krakowie! Sprawę przedstawił mi bardzo jasno i konkretnie. Jest wyjątkowo sympatyczny, posiada nadzwyczajne bardzo ludzkie podejście do klienta i jego problemów. W kancelarii pracują bardzo pomocni i mili ludzie”; „Wcale nie dziwi mnie tyle dobrych opinii o tej kancelarii. Mają bardzo dobry kontakt z klientami, choć faktycznie dość trudno dostać się do nich. Czekałem długo w kolejce w pełnej interesantów recepcji.
  Realnie czułem ich pomoc w mojej sprawie, że mam w Nich oparcie, że w razie potrzeby mogę liczyć na ich interwencję - czułem się po prostu bezpiecznie. A to przy emocjach i stresie towarzyszących tego typu sprawom karnym jest to bezcenne i warte każdych pieniędzy. Z całego serca polecam kancelarie – są konkretni, waleczni, zorientowani na wygraną, posiadają dużą wiedzę”.

  Panu Mecenasowi serdecznie gratulujemy i życzymy... wielu „białych kołnierzyków” do obrony!

  Zespół Redakcyjny
  SkutecznyAdwokat.pl

  Czytaj również: http://www.solidnyadwokat.pl/prawnik,31184,marcin-zajac,adwokat,.html

    • Skomentuj artykuł

 • Komentarze (0)


Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1
1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl